• تاریخ: 2019-04-07
  • شناسه خبر: 28396
  • 278 بازدید

رئیس قوه قضائیه از مناطق سیل زده آق قلا بازدید کرد

ارکین نیوز-رئیس قوه قضائیه گفت: متأسفانه شروع سال با حوادث تلخی برای مردم رقم خورد اما می توان با مدیریت صحیح سبب جلوگیری از اتفاقات تلخ آینده شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، سید ابراهیم رییسی پیش از ظه ...

ارکین نیوز-رئیس قوه قضائیه گفت: متأسفانه شروع سال با حوادث تلخی برای مردم رقم خورد اما می توان با مدیریت صحیح سبب جلوگیری از اتفاقات تلخ آینده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، سید ابراهیم رییسی پیش از ظهر امروز یکشنبه ۱۸ فروردین در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده آق قلا در جمع مردم روستای میرزاعلی یلقی اظهار کرد: در همان ابتدای شروع سیل از سازمان بازرسی خواستیم که مشکل منطقه را آسیب شناسی کنند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده و درحال انجام در زمینه مقابله با سیل، افزود: بحث اول امداد و نجات است و باید در کنار مردم بود و آنها را تنها نگذاشت.

رئیسی ادامه داد: بخش دوم که بسیار مهم است عمران و آبادانی و جبران خسارت ها است که دولت وعده کرده به زودی صورت گیرد.

وی گفت: بخش سوم آسیب شناسی است، نزولات جوی برای همه آبادانی ایجاد می کند و در صورت آماده نبودن شرایط و زیرساخت‌ها به سیل و مشکل تبدیل می شود.

وی با تاکید بر وحدت شیعه و سنی از همه تلاشگران و امدادرسانان تشکر کرد و افزود: حضور امدادگران و نیروهای مردمی برای کمک به سیل زدگان در این مناطق چشمگیر بود.

وی اظهار کرد: همه ساعت مسائل منطقه را دنبال می کردم و رهبری هم به نیروهای مسلح دستور دادند تا این مساله را پیگیری کنند تا آلام مردم کاهش یابد

رئیسی تصریح کرد: حوادثی که در کشور بخصوص استان گلستان پیش آمد اوقات همه را تلخ کرد و با همه ابراز همدردی می کنیم.
آیت الله رئیسی گفت: حضور ارزشمند نیروهای مردمی، بسیجی، سپاهی، ارتشی، دولتی و ایثار این نیروها باعث زیبایی و وحدت در کنار تلخی سیل شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنان بخش هایی از مناطق سیل زده زیر آب است و تردد دشوار انجام می شود که امیدواریم با اقداماتی که درحال انجام است، مشکلات مردم به زودی مرتفع شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست