• تاریخ: 2015-10-11
  • شناسه خبر: 9286
  • 545 بازدید

رئیس سازمان حج و زیارت از آخرین وضعیت قربانیان ایرانی حادثه منا می گوید

ارکین نیوز-رئیس سازمان حج و زیارت گفت: امروز دو پیکر دیگر از جانباختگان ایرانی حادثه منا تحویل داده شد. به‌ گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛سعید اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به آخرین وضعیت قر ...

ارکین نیوز-رئیس سازمان حج و زیارت گفت: امروز دو پیکر دیگر از جانباختگان ایرانی حادثه منا تحویل داده شد.

به‌ گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛سعید اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به آخرین وضعیت قربانیان ایرانی حادثه منا گفت:کار جستجو در دو سردخانه جده و مکه امروز نیز ادامه داشت و ۲ پیکر دیگر از جانباختگان ایرانی تحویل داده شد و به این ترتیب تا کنون ۳۹۹ تن از زائران ما قربانی و ۶۵ نفر نیز مفقود هستند.

وی در ادامه افزود: مجدداً عکس هایی از سردخانه ها تهیه شده است ضمن اینکه وسایل همراه تعدادی از جانباختگان را نیز فراهم کرده اند تا در صورتی که متعلق به زائران باشد بتوانیم آخرین اطلاعات را داشته باشیم.

اوحدی تصریح کرد: روز گذشته به دلیل تعطیلی هماهنگی‌های لازم برای انتقال اجساد صورت نگرفت‌ و در تلاش هستیم پیکرهای ۸۷ نفر از جانباختگان تا فردا به کشور منتقل شوند.

رئیس سازمان حج و زیارت در پایان تاکید کرد: آخرین گروه زائران ما روز دوشنبه مکه را ترک می کنند و ما نیز تا آخرین لحظه ای که بتوانیم در کنار تیم های جستجوگر می مانیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست