• تاریخ: 2018-10-01
  • شناسه خبر: 27148
  • 146 بازدید

رئوفی:محکوم به قهرمانی در تور جهانی بندرترکمن هستیم

ارکین نیوز-بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال ساحلی ایران گفت: با توجه به برگزاری تور جهانی والیبال ساحلی در بندرترکمن محکوم به قهرمانی در این رقابت‌ها هستیم. رحمان رئوفی شامگاه دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص تور جهانی ...

ارکین نیوز-بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال ساحلی ایران گفت: با توجه به برگزاری تور جهانی والیبال ساحلی در بندرترکمن محکوم به قهرمانی در این رقابت‌ها هستیم.

رحمان رئوفی شامگاه دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی بندرترکمن که از ۱۱ تا ۱۳ مهر برگزار می‌شود، اظهار کرد: تور جهانی والیبال ساحلی برای نخستین بار به میزبانی ایران و در شهر بندرترکمن برگزار می‌شود و برگزاری این مسابقات در منطقه والیبال خیز بندرترکمن اتقاق بسیار خوبی است.

وی در خصوص آمادگی‌اش برای حضور در این رقابت‌ها گفت: به تازگی از مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند بازگشتیم و در شرایط مسابقه قرار داریم اما خستگی راه هنوز در بدن‌مان است.

رئوفی افزود: پیش از مسابقات قهرمانی آسیا هم در بازی‌های آسیایی و تور داخلی شرکت کردیم و شرایط خوبی برای کسب موفقیت در تور جهانی بندرترکمن داریم.

وی ادامه داد: امیدواریم در استان خودمان بتوانیم برای نخستین بار قهرمان تور جهانی شویم و با این هدف در این رقابت‌ها شرکت می‌کنیم.

وی بیان کرد: با توجه به میزبانی تور جهانی والیبال ساحلی ما محکوم به قهرمانی هستیم و انتظارات از تیم‌های الف و ب ایران بیشتر از سایر تیم‌هاست.

تایلند و قزاقستان رقبای ما هستند

بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال ساحلی (الف) ایران با بیان اینکه تمام هشت تیم ایرانی حاضر در تور جهانی بندرترکمن شانس مدال دارند، اظهار کرد: تیم‌های خوبی در این مسابقات شرکت می‌کنند و امیدوارم در هر صورت تیمی از ایران قهرمان این تور شود.

رئوفی در خصوص تیم‌های خارجی حاضر در تور جهانی والیبال ساحلی بندرترکمن گفت: تیم‌های تایلند و قزاقستان همواره رقبای سرسختی هستند اما از تیم‌های ساحلی عاج و جمهوری چک شناختی ندارم.

وی افزود: باید از تمام افرادی که موجب شدند تا بندرترکمن میزبان تور جهانی والیبال ساحلی باشد تشکر کنم و امیدوارم چنین میزبانی‌هایی در استان گلستان ادامه پیدا کند زیرا این منطقه والیبال خیز است.

رئوفی تصریح کرد: شهرهای دیگر استان گلستان مانند آق قلا، گنبد و گرگان هم می‌توانند در سال‌های آینده میزبان تور جهانی والیبال ساحلی باشند.

وی با بیان اینکه تماشاگران از این رقابت‌ها استقبال خوبی خواهند کرد، یادآور شد: زمانی که تورهای داخلی والیبال ساحلی در گلستان برگزار می‌شود بیش از سه هزار تماشاگر به ورزشگاه می‌آیند و به طور قطع در این رقابت‌ها هم تماشاگران استقبال بی نظیری خواهند داشت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست