• تاریخ: 2022-06-23
  • شناسه خبر: 31610
  • 97 بازدید

دیدار کارگزاران حج استان با استاندار گلستان

ارکین نیوز-به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان گلستان ،به مناسبت گرامیداشت هفته حج و در اولین روز این ایام فرخنده ،کارگزاران حج تمتع ۱۴۰۱ استان با استاندار گلستان روز چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه در سالن جلسات استانداری دیدار ...

ارکین نیوز-به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان گلستان ،به مناسبت گرامیداشت هفته حج و در اولین روز این ایام فرخنده ،کارگزاران حج تمتع ۱۴۰۱ استان با استاندار گلستان روز چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه در سالن جلسات استانداری دیدار کردند .

دکتر زنگانه استاندار گلستان فلسفه حج را بسیار رفیع دانست و تصریح کرد : اگرچه ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات به حجاج از اهمیت بالایی برخوردار است اما ارتقاء کیفی حج را باید در ارتقاء آموزش جستجو کرد.

ایشان با اشاره به ظرفیت های ویژه حج گفت: مدیران باید ظرفیت پاسخگویی را در موسم حج بالا ببرند و در این راستا نهایت تلاش و توانمندی خود را بکار بگیرند.

در ادامه مدیر حج و زیارت استان با ارائه گزارشی از وضعیت کاروان های حج استان در سال جاری گفت: امسال ۱۶۲۰ زائر در قالب ۱۲ کاروان (۹ کاروان اهل سنت و ۳ کاروان شیعه)از فرودگاه بین المللی شهدای گرگان عازم سرزمین وحی خواهند شد .

گفتنی است در این دیدار مدیران و دست اندر کاران حج و زیارت استان به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.