• تاریخ: 2015-09-19
  • شناسه خبر: 8239
  • 718 بازدید

دکتر شیر محمدلی : تنوع قومیتی نشانه وحدت ایران اسلامی است

ارکین نیوز – علی : رئیس شورای اسلامی شهر آق قلا در مراسم گرامیداشت خلیفه دردی طریک که در روز جمعه ۲۷ شهریور در محوطه پنج شنبه بازار برگزار گردید گفت:ایران اسلامی از قومیت های مختلف در زیر یک پرچم واحد گردهم آمده اند و در ...

ارکین نیوز – علی : رئیس شورای اسلامی شهر آق قلا در مراسم گرامیداشت خلیفه دردی طریک که در روز جمعه ۲۷ شهریور در محوطه پنج شنبه بازار برگزار گردید گفت:ایران اسلامی از قومیت های مختلف در زیر یک پرچم واحد گردهم آمده اند و در حقیقت تنوع قو میتی نشانه وحدت در ایران اسلامی است .
دکتر بغداد شیر محمدلی با انتقاد از برخی تنگ نظری ها در خصوص فعالیت های فرهنگی و هنری اقوام گفت : نص صریح قانون اساسی اجازه این گونه فعالیت ها را به قومیت داده است در حالیکه برخی تنگ نظری ها و خود ترس ها باعث شده است تا ما از برگزاری چنین مراسماتی غافل شویم و من از اعضای محترم شورای شهر و شهردار آق قلا تقدیر می کنم که بدون هیچگونه تردیدی برای بزرگداشت افتخارات ترکمن صحرا قدم برداشته اند.
وی به حمایت های فرماندار آق قلا نیز در برگزاری اینچنین برنامه های اشاره کردند و افزودند: از الیاس هیوه چی فرماندار فرهنگ دوست شهرستان نیز تشکر می کنم که همیشه حمایت های معنوی خود را از ما دریغ نکردند و از برگزاری این چنین مراسماتی استقبال کردند.
دکتر شیر محمدلی در شان و جایگاه دردی طریک اضافه کرد: زبان من از بیان شان و جایگاه استاد دردی طریک قاصر است و این مراسم فقط می تواند گوشه ای از قدردانی مردم فرهنگ دوست آق قلا را به جایگاه ارزشمند ایشان نشان دهد .
1442641405_img_1248
……..
IMG_2015091932819

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست