• تاریخ: 2018-01-28
  • شناسه خبر: 25240
  • 158 بازدید

دهکده فرهنگی ورزشی شهرستان بندرترکمن احداث می‌شود

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان بندرترکمن گفت: دهکده فرهنگی ورزشی این شهرستان در دهه‌مبارک فجر امسال با برآورد اعتباری ۱۰۰ میلیون تومان در فاز نخست کلنگ‌زنی می‌شود. الیاس هیوه‌چی صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک فرارسیدن ...

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان بندرترکمن گفت: دهکده فرهنگی ورزشی این شهرستان در دهه‌مبارک فجر امسال با برآورد اعتباری ۱۰۰ میلیون تومان در فاز نخست کلنگ‌زنی می‌شود.

الیاس هیوه‌چی صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک‌فجر اظهارداشت: در دهه‌فجر امسال افتتاح و کلنگ‌زنی ۴۰ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا در سطح شهرستان پیش‌بینی شده است که از این تعداد ۷ پروژه کلنگ‌زنی و بقیه پروژه‌ها به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: از مجموع پروژه‌های دهه‌فجر امسال در سطح شهرستان بندرترکمن ۲۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در حوزه عمرانی و ۱۵ پروژه با سرمایه‌گذاری ۳۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و با اشتغال ۹۶ نفر در حوزه اقتصادی و اشتغالزا افتتاح و کلنگ‌زنی خواهدشد.

فرماندار بندرترکمن با اشاره به آغاز عملیات اجرایی دهکده فرهنگی ورزشی در دهه‌فجر امسال گفت: این پروژه در فاز نخست با برآورد اعتباری ۱۰۰ میلیون تومان کلنگ‌زنی می‌شود.

وی ادامه داد: هم‌چنین ۲ مدرسه ۳ کلاسه و ۲ مدرسه ۶ کلاسه نیز در دهه‌فجر امسال در سطح شهرستان کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی کانال‌های زهکشی در اراضی بندرترکمن نیز در این ایام آغاز می‌شود.

هیوه‌چی اشاره‌ای هم به پروژه‌های قابل افتتاح در این ایام کرد و افزود: پروژه آب شیرین‌کن شهرستان بندرترکمن با ۳۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار و مرغداری ۷۵ هزار قطعه‌ای با ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری از جمله طرح‌هایی است که در دهه‌فجر به بهره‌برداری می‌رسد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست