• تاریخ: 2016-06-30
  • شناسه خبر: 18985
  • 294 بازدید

دعوت نماینده ولی‌فقیه و استاندار گلستان برای حضور در روز قدس

ارکین نیوز-در متن کامل پیام آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی و حسن صادقلو بر حضور پررنگ و همه‌جانبه مردم استان گلستان تأکید شده است. در این پیام آمده است: روز قدس نماد وحدت امت اسلامی، فارغ از رنگ، نژاد و زبان در دفاع از مردم ...

ارکین نیوز-در متن کامل پیام آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی و حسن صادقلو بر حضور پررنگ و همه‌جانبه مردم استان گلستان تأکید شده است.

در این پیام آمده است: روز قدس نماد وحدت امت اسلامی، فارغ از رنگ، نژاد و زبان در دفاع از مردم مظلوم فلسطین است.

بی‌شک آزادی خواهان و آزادگان جهان در این روز مظلومیت مردم دربند فلسطین اشغالی را فریاد می‌زنند.

مردم مسلمان و روزه‌دار در سراسر دنیا با توجه به نام‌گذاری هوشمندانه این روز از سوی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره)، اعتراض قلبی خود را نسبت به رفتارهای ضد انسانی، ضد بشری و بیرون از قاعده کنوانسیون‌های حقوق بشر در دنیا که رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین روا می‌دارد، ابراز می‌دارند.

به‌طور قطع، در شرایطی که بسیاری از تفرقه در امت اسلامی سود می‌برند، روز قدس عرصه همدلی، هم‌زبانی و اتحاد مسلمین در مسیر محو غاصبان، ظالمان و اتصال به انقلاب جهانی حضرت ولیعصر (عج) است.

پس از همه مردم فهیم، غیور، انسان‌دوست و روزه‌دار گلستان می‌خواهیم که مانند گذشته در این عرصه‌ی آزادگی و همدردی «روز جهانی قدس» حضور یافته و با حمایت از مردم مظلوم فلسطین و سرزمین‌های اشغالی به جهانیان بفهمانند که؛ «فلسطین پاره تن اسلام است».
روابط عمومی استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست