• تاریخ: 2020-04-21
  • شناسه خبر: 29695
  • 177 بازدید

دستگیری سارقان لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت در گنبد

ارکین نیوز- سارقان لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت در گنبد دستگیر شدند. فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت طی چند روز گذشته، تیم ویژه ای از ماموران انتظامی کلانتری ۱ ...

ارکین نیوز- سارقان لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت در گنبد دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت طی چند روز گذشته، تیم ویژه ای از ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ طالقانی بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران تجسس کلانتری با تلاش و پیگیری شبانه روزی و پایش های میدانی و بررسی مختصات زمانی و مکانی سرقت های صورت گرفته، ۲ متهم سابقه دار را در این رابطه شناسایی و دستگیر کردند.

🚨 وفرمانده انتظامی گنبد با اشاره به کشف مقادیری اموال مسروقه از متهمان، گفت: سارقان در تحقیقات فنی به عمل آمده و مشاهده مستندات پلیس لب به سخن گشوده و به ۱۸ فقره سرقت لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت و لوله های مسی از منازل و مغازه های بدون تجهیزات ایمنی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: تحقیقات پلیس در خصوص این پرونده ادامه دارد و از شهروندانی که در چند ماه گذشته لوازم و قطعات کولرهای آنان مورد سرقت واقع شده در خواست می شود جهت پیگیری پرونده به پلیس آگاهی شهرستان مراجعه کنند/ کانال خبری استان ماگلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست