• تاریخ: 2021-03-27
  • شناسه خبر: 31043
  • 84 بازدید

دستگاه قضایی با فرد خاطی برخورد قاطع کند/ مخالف هرگونه اغتشاش و تجمع که هدف دشمن بوده، هستیم

ارکین نیوز-امام جمعه اهل‌سنت گنبدکاووس گفت: مردم خوب ترکمن تابع قانون و تصمیم‌گیری دستگاه قضایی بوده و منتظر برخورد قاطع با فرد خاطی است. آخوند عبدالباسط نوریزاد در جمع مردم گنبدکاووس با اشاره به حادثه تلخ اخیر در روستای ...

ارکین نیوز-امام جمعه اهل‌سنت گنبدکاووس گفت: مردم خوب ترکمن تابع قانون و تصمیم‌گیری دستگاه قضایی بوده و منتظر برخورد قاطع با فرد خاطی است.

آخوند عبدالباسط نوریزاد در جمع مردم گنبدکاووس با اشاره به حادثه تلخ اخیر در روستای گنبدکاووس اظهار کرد: حادثه آزار و اذیت دو دختر خردسال در روستای «عرب سورنگ» قلب مردم اهل سنت را جریحه‌دار کرده و این حادثه در روزهای نخست سال جدید برای مردم شهرستان بسیار تلخ بود.
وی تصریح کرد: بنده به همراه «آخوند جاور» و «حجت‌الاسلام ترابی» دیگر ائمه جماعات اهل تشیع و تسنن پیگیر موضوع بوده و از مسیر قانونی آن را دنبال می‌کنیم.

* مخالف هرگونه اغتشاش و تجمع که هدف دشمن بوده، هستیم

امام جمعه اهل‌سنت گنبدکاووس خاطرنشان کرد: مردم خوب اهل‌سنت تابع قانون بوده و مخالف هرگونه اغتشاش و تجمع که هدف دشمن بوده، هستیم.
وی گفت: از مسوولان و مدیران دستگاه قضایی شهرستان و استان تقاضا داریم که با خاطی این حادثه قاطعانه برخورد کرده و خواهان اشد مجازات برای وی هستیم.
* مردم آرامش خود را حفظ کنند/ ما پیگیر موضوع بوده و اشد مجازات را برای فرد خاطی خواهان هستیم
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی نیز در جمع مردم این شهرستان اظهار کرد: مردم آرامش خود را حفظ کرده و از طریق قانون و دستگاه قضایی پیگیر موضوع باشند.
امان‌قلیچ شادمهر گفت: آرامش و امنیت منطقه خط قرمز ما بوده و ما از حقوق دختران آسیب‌دیده دفاع خواهیم کرد.
وی ادامه داد: مردم منطقه گنبدکاووس مطمئن باشند که ما پیگیر موضوع بوده و اشد مجازات را برای فرد خاطی خواهان هستیم.
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خوشبختانه سپاه و بسیج با صبر و متانت وارد اتفاقات اخیر در شهرستان شده و توانسته در کنار دستگاه قضایی شرایط را به خوبی مدیریت کند/فارس