• تاریخ: 2019-04-07
  • شناسه خبر: 28374
  • 109 بازدید

خسارت ۴۸ هزار میلیارد ریالی سیلاب به گلستان

ارکین نیوز-سرپرست استانداری گلستان گفت: سیلاب ابتدای سال ۹۸ در این استان که از ۲۸ اسفند ۹۷ آغاز شده و تاکنون ادامه دارد دست کم ۴۸ هزار میلیارد ریال به بخش های مختلف منطقه خسارت زد. میرمحمد غراوی یکشنبه در شورای اداری گلس ...

ارکین نیوز-سرپرست استانداری گلستان گفت: سیلاب ابتدای سال ۹۸ در این استان که از ۲۸ اسفند ۹۷ آغاز شده و تاکنون ادامه دارد دست کم ۴۸ هزار میلیارد ریال به بخش های مختلف منطقه خسارت زد.

میرمحمد غراوی یکشنبه در شورای اداری گلستان با حضور رییس قوه قضائیه افزود: خسارات وارده سیل استان به دولت اعلام و قول های مساعد در خصوص جبران آن هم داده شده است.

وی اظهار کرد: اگر تلاش‌ ارتش و سپاه نبود وضعیت آبگرفتگی در مناطق سیل‌ زده استان گلستان بیشتر از اینها بود.

وی ضمن تقدیر از دستگاه های اجرایی و اداری، نیروهای امدادی و نظامی در جریان سیل گلستان ادامه داد: در حال حاضر وضعیت شهرستان گمیشان کنترل شده و در تلاش هستیم هر چه سریعتر شرایط بهتر شود.

سرپرست استانداری گلستان گفت: بیش از ۱۰۰ نقطه از راه‌ های استان گلستان بریده شده تا بتوانیم با عبور آب در عرض جاده وضعیت رواناب در آق قلا و گمیشان را به سمت دریا هدایت کنیم.

غراوی افزود: همچنین بیش از ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی گلستان از سیل آسیب دید که بنیاد مسکن با حضور در منطقه و ارزیابی خسارات سیل زدگان؛ برای بازسازی آماده است/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست