• تاریخ: 2018-01-08
  • شناسه خبر: 25014
  • 197 بازدید

خروش مردم آق‌قلا در محکومیت اغتشاشگران

ارکین نیوز-راهپیمایی مردم بابصیرت شهرستان آق‌قلا در محکومیت اغتشاشات اخیر با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد. راهپیمایی باشکوه مردم آق‌قلا در محکومیت توطئه‌ها و فتنه‌گری‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اغتشاش ...

ارکین نیوز-راهپیمایی مردم بابصیرت شهرستان آق‌قلا در محکومیت اغتشاشات اخیر با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

راهپیمایی باشکوه مردم آق‌قلا در محکومیت توطئه‌ها و فتنه‌گری‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اغتشاشات اخیر، با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا، بسیجیان، جانبازان و ایثارگران، دانش آموزان، دانشجویان، بازاریان، اصناف، امانگلدی ضمیر فرماندار، اعضای شورای تامین، ائمه جمعه و جماعات اهل تشیع و تسنن، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

شرکت‌کنندگان این راهپیمایی باشکوه پس از تجمع در میدان وحدت شهر با حرکت در مسیر گلزار شهدای گمنام ضمن حمایت قاطع از آرمان‌های امام راحل، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری، انزجار و نفرت خود را از دسیسه‌های استکبار جهانی سر دادند.
13961018000441_Test_PhotoI
مردم آق‌قلا در این راهپیمایی با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس» ،«مرگ بر آل سعود خائن» و «مرگ بر اسرائیل»، اوج بصیرت خود را به نمایش گذاشتند و توطئه‌های استکبار جهانی را در اغتشاشات اخیر به شدت محکوم کردند.

قرائت قطعنامه پایانی در محکومیت توطئه‌ها و فتنه‌گری‌های دشمنان ایران اسلامی و به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل از دیگر برنامه‌های راهپیمایی امروز در آق‌قلا بود/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست