• تاریخ: 2020-09-02
  • شناسه خبر: 30089
  • 123 بازدید

خبری خوش برای ساکنان مسکن مهر پیرحاجی گنبدکاووس

ارکین نیوز-مسکن مهر پیرحاجی گنبدکاووس به دلیل مشکلات زیر ساختی، تحت پوشش طرح شهید شوشتری قرار گرفت. چندی پیش پیامک‌ها و تماس‌های مکرری از برخی ساکنان مسکن مهر پیرحاجی گنبدکاووس مبنی بر اینکه این شهرک با مشکلاتی نظیر انبا ...

ارکین نیوز-مسکن مهر پیرحاجی گنبدکاووس به دلیل مشکلات زیر ساختی، تحت پوشش طرح شهید شوشتری قرار گرفت.

چندی پیش پیامک‌ها و تماس‌های مکرری از برخی ساکنان مسکن مهر پیرحاجی گنبدکاووس مبنی بر اینکه این شهرک با مشکلاتی نظیر انباشت زباله، فاضلاب، نداشتن نانوایی، مغازه و حتی مسجد به باشگاه خبرنگاران جوان ارسال شد.

بر این اساس، پیگیری‌هایی در این زمینه صورت گرفت و خبرنگار ما هم به محل مورد نظر برای بازدید میدانی و صحبت با یکی ازمعتمدین برای اطلاع دقیق از مشکلات مردم اعزام شد.

پس از بررسی‌ها مشخص شد مشکل عمده این منطقه مشخص نبودن هویت آن است یعنی مشخص نیست این شهرک در حوزه شهری و یا در حوزه روستایی قرار دارد و آسیب‌های اجتماعی و ضعف زیر ساختی مشکلات دیگه منطقه هستند.

معتمد شهرک پیرحاجی گنبدکاووس گفت: از زمان ساخت این منازل، شبکه بهداشت این منطقه دچار مشکل است که نارضایتی مردم را به همراه دارد.

او گفت: زباله‌ها به موقع از شهرک خارج نمی‌شود و همین باعث آلودگی و در برخی مواقع هم موش در کنار سبد‌های زباله دیده شده است.

این معتمد ادامه داد: برای چند ارگان نامه نوشتیم، اما پیگیری صورت نگرفت و ما همچنان به دنبال حل مشکل این منطقه هستیم.

معتمد شهرک گفت:اخیرا با پیگیری‌هایی که انجام شد این شهرک تحت پوشش طرح شهید شوشتری قرار گرفته و اقدامات برای رفع مشکلات شروع شده است و امیدواریم معضل آن حل شود.

سرهنگ قاسمپورفرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس ابتدا در تشریح این طرح گفت: در طرح شهید شوشتری اقدامات فرهنگی، آموزشی انجام می‌شود و با هدف محرومیت‌زدایی به کمک مناطق محروم می‌آید که رییس آن استاندار و سپاه نیز دبیر اجرایی آن است/باشگاه خبر