• تاریخ: 2018-08-13
  • شناسه خبر: 26838
  • 138 بازدید

خبرنگاران زبان گویا و رسای جامعه و انتقال دهنده برنامه های دولتمردان هستند

ارکین نیوز-نماینده عالی دولت از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان آق قلا تجلیل بعمل آورد. “امانگلدی ضمیر”فرماندار به مناسبت ۱۷ مرداد ماه”روز خبرنگار”به همراه”حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی”م ...

ارکین نیوز-نماینده عالی دولت از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان آق قلا تجلیل بعمل آورد.

“امانگلدی ضمیر”فرماندار به مناسبت ۱۷ مرداد ماه”روز خبرنگار”به همراه”حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی”مشاور استاندار در امور اهل سنت استان و امام جمعه شهر آق قلا و “اماندردی کلته”شهردار آق قلا با خبرنگاران،مدیران فضای مجازی و اصحاب رسانه این شهرستان،نشستی صمیمی برگزار کرد و پاسخگوی سوالات و مطالبات آنان در حوزه های مختلف فرهنگی،اجتماعی،سیاسی و اقتصادی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر”در ابتدای سخنان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید”محمود صارمی”و تبریک روز خبرنگار به پرچمداران و طلایه داران این عرصه،افزود:در دنیای امروز خبرنگاران نقشی دوسویه میان مردم و مسئولین دارد.از یک سو زبان گویا و رسای جامعه است و از دیگر سو منتقل کننده نظرات،تصمیمات و برنامه های دولتمردان می باشند.

فرماندار شهرستان آق قلا در حوزه قاچاق کالا و ارز از تشکیل کمیته ویژه در این راستا و برگزاری مستمر جلسات کارگروه تنظیم بازار،کد دار کردن انبارهای شهرستان و برخورد با احتکار کنندگان کالاهای اساسی خبر داد.
1534049400_img_7383
وی از تخصیص اعتبار ویژه برای توسعه فضای سبز شهرستان آق قلا و واگذاری ۳۷ هکتار اراضی ملی جهت احداث بوستان روستائی خبر داد و گفت:در سال گذشته تعداد ۶ هزار اصله نهال در عرصه ۲۱ هکتاری بوستان ۴ هزار شهید واکاری شده است.در مسیر جاده آق قلا تا فرودگاه گرگان نیز ۳ هزار نهال از انواع سنجد تلخ و زیتون کاشته شده است که پیمانکار بخش خصوصی تا کنون ۵ مرحله آبیاری این پروژه را انجام داده است.

رئیس شورای اداری شهرستان آق قلا همچنین در حوزه ورزش و جوانان از حمایت ورزشکاران و قهرمانانی همچون”صابر کاظمی”والیبالیست عضو تیم ملی و انتخاب وی به عنوان سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

این مقام مسئول از برگزاری جلسات با شورای اسلامی شهر آق قلا به همراه مشاور استاندار در امور اهل سنت استان و مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و ایجاد وحدت رویه،تعامل و همدلی اعضاء در جهت توسعه و عمران شهر خبر داد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا از تخصیص ۶ میلیارد ریال اعتبار برای دیواره سازی و زیبا سازی مسیر رودخانه گرگان رود حدفاصل پل خرمشهر تا پل باهنر در حوزه گردشگری خبر داد.

وی دغدغه اصلی دولت دوازدهم در شهرستان آق قلا را ایجاد اشتغال پایدار و رونق کسب و کار با جذب و حمایت از سرمایه گذاران بیان کرد و از آغاز عملیات اجرایی نیروگاه برق سیکل ترکیبی و پنل خورشیدی توسط ۲ سرمایه گذار بخش خصوصی در حوزه برق و انرژی در آینده ای نزدیک خبر داد.
1534049361_img_7373
رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان آق قلا تامین آب شرب را اولویت اول در تخصیص اعتبارات سال ۹۶ و ۹۷ اعلام کرد و از برگزاری جلسه این کمیته در هفته آتی به همراه مسئولین دستگاههای اجرایی استانی و شهرستانی خبر داد.

وی ضمن ابراز نگرانی از افزایش آسیب های اجتماعی همچون نزاع های فردی و خودکشی ازبرگزاری جلسات پیگیری و کنترل جرائم خشن در دادگستری شهرستان خبر داد و استفاده از ظرفیت روحانیون ،خبرنگاران و اصحاب رسانه در کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی را بسیار تاثیر گذار خواند.

“ضمیر”در خاتمه سخنان خود،کسب رضایتمندی عمومی و تکریم ارباب رجوع را وظیفه مندی اصلی دستگاههای اجرایی شهرستان آق قلا بیان داشت و از برگزاری ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره مدیران ادارات با مردم در روزهای سه شنبه هر هفته خبر داد.
1534049301_img_7362

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست