• تاریخ: 2020-09-02
  • شناسه خبر: 30086
  • 58 بازدید

حق شناس:مهلت ۳ ماهه به راه آهن برای جذب سرمایه گذار در بندرخشک اینچه برون

ارکین نیوز- استاندار گلستان گفت: راه آهن ظرف مدت حداکثر سه ماه آینده با همکاری مشاور، زمینه استقرار سرمایه گذار را در سه فاز در بندر خشک اینچه برون فراهم آورد. هادی حق شناس، در کمیته مقابله با تحریم استان، اظهارکرد: راه ...

ارکین نیوز- استاندار گلستان گفت: راه آهن ظرف مدت حداکثر سه ماه آینده با همکاری مشاور، زمینه استقرار سرمایه گذار را در سه فاز در بندر خشک اینچه برون فراهم آورد.

هادی حق شناس، در کمیته مقابله با تحریم استان، اظهارکرد: راه آهن ظرف مدت حداکثر سه ماه آینده با همکاری مشاور، زمینه استقرار سرمایه گذار را در سه فاز در بندر خشک اینچه برون فراهم آورد.

وی افزود: حضور سرمایه گذاران در بندر خشک از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر چنانچه راه‌آهن نتواند با همکاری مشاور طرح جانمایی استقرار زون های مختلف سرمایه‌گذاری را مشخص کند با استفاده از ظرفیت دیگر دستگاه‌ها این اقدام را خواهیم کرد.

حق شناس ادامه داد: مرز گلستان ظرفیت مناسبی برای تبدیل شدن به بندر خشک است و می‌تواند پایانه قدرتمندی در ترانزیت کالاها باشد.

وی بیان کرد: تلاش ما در این کمیته یافتن گره پروژه‌های زیربنایی و رفع موانع آن از طریق مسیرهای قانونی است.

حق شناس اضافه کرد: در هفته دولت سال جاری شاهد افتتاح و کلنگ زنی بیش از چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در سطح استان بودیم و یقیناً با همت مدیران و همراهی مردم این رقم در سال آینده افزایش چشمگیری خواهد داشت/مهر