• تاریخ: 2019-04-08
  • شناسه خبر: 28404
  • 131 بازدید

حفر خندق و ایجاد دایک در اطراف شهرستان آق قلا

ارکین نیوز-ارشد نظامی آجا در گلستان از حفر خندق و ایجاد دایک در اطراف شهرستان آق قلا خبر داد. امیر سرتیپ محمد غفاری ارشد نظامی آجا در گلستان و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گفت: با بازدید تخصصی به عمل آمده با گروه مهند ...

ارکین نیوز-ارشد نظامی آجا در گلستان از حفر خندق و ایجاد دایک در اطراف شهرستان آق قلا خبر داد.

امیر سرتیپ محمد غفاری ارشد نظامی آجا در گلستان و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گفت: با بازدید تخصصی به عمل آمده با گروه مهندسین ۴۴۴ نزاجا از اطراف شهرستان آق قلا و گمیشان درصد بالایی از آب موجود فروکش و تخلیه شده است.

وی ادامه داد: نقاطی از شهر آق قلا با توجه به سطح موجود، نیاز به تخلیه آب و ایجاد دایک در اطراف شهر داشت، که با ورود بیل مکانیکی گروه و سایر ارگان‌های دیگر مشغول حفر خندق و دایک در اطراف شهر آق قلا و محور آلتین تخماق هستند که در آینده مشکل حجم آب برطرف خواهد شد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ ضمن آمادگی نیرو‌های مسلح استان برای شرایط مختلف گفت:گروه مهندسی نزاجا در حال حاضر مشغول حصار کشی و ساخت دیوار در اطراف رودخانه قره سو هستند.

وی گفت: همچنین چند دستگاه بیل مکانیکی نیز به لایروبی کانال رهبر در شهرستان گمیشان برای روان شدن تخلیه آب به پایین دست فعالیت دارند.
گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست