• تاریخ: 2016-07-15
  • شناسه خبر: 19357
  • 414 بازدید

حضور نمایندگان گروه سرمایه گذاری کشور مجارستان در گمیشان

ارکین نیوز-نمایندگان گروه سرمایه گذاری کشور مجارستان با حضور در شهرستان به همراه فرماندار از ظرفیت های اقتصادی و گردشگری گمیشان بازدید کردند. فرماندار گمیشان در حاشیه این بازدید ها گفت: ساحل آرام و ماسه ای، سایت میگو، پد ...

ارکین نیوز-نمایندگان گروه سرمایه گذاری کشور مجارستان با حضور در شهرستان به همراه فرماندار از ظرفیت های اقتصادی و گردشگری گمیشان بازدید کردند.

فرماندار گمیشان در حاشیه این بازدید ها گفت: ساحل آرام و ماسه ای، سایت میگو، پدیده های طبیعی و فرهنگ مردم منطقه از ویژگیهای برجسته شهرستان است.

وی همچنین ضمن اعلام حمایت دولت از سرمایه گذاران خاطر نشان کرد: دولت تمام توان خود را در راستای بهره مندی از ظرفیت های موجود منطقه در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده ازتوان سرمایه گذاران بکار بسته است تا با این عمل شاهد رونق و توسعه اقتصادی و همچنین اشتغال پایدار در شهرستان باشیم.

در این بازدید ها احداث کارخانه فرآوری میگو، گردشگری سواحل(چارقلی) ومرکز بزرگ توریسم سلامت جهت پرورش و اصلاح نژاد اسب، گردشگری با اسب و مسابقات پرش با اسب از جمله علاقه مندی و موارد مطرح شده توسط نمایندگان گروه سرمایه گذاری کشور مجارستان بود.
ساحل

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست