• تاریخ: 2018-06-04
  • شناسه خبر: 26331
  • 215 بازدید

حضور دکتر هاشمی در هیات رییسه فدارسیون جانبازان و معلولین برای گلستان تاثیر گذار می باشد

ارکین نیوز-کاپیتان سابق تیم ملی والیبال نشسته کشور عضویت مناف هاشمی در هیات رییسه فدراسیون جانبازان و معلولین کشور را به فال نیک گرفت و اظهار کرد:این انتصاب برای احقاق حقوق گلستان تاثیر گذار خواهد بود. عبدالجلیل ایمری در ...

ارکین نیوز-کاپیتان سابق تیم ملی والیبال نشسته کشور عضویت مناف هاشمی در هیات رییسه فدراسیون جانبازان و معلولین کشور را به فال نیک گرفت و اظهار کرد:این انتصاب برای احقاق حقوق گلستان تاثیر گذار خواهد بود.

عبدالجلیل ایمری در گفتگو با خبرنگار ارکین نیوز تصریح کرد:با توجه به اینکه گلستان یکی از استانهای محروم کشور است حضور این چهره ورزشی در این فدراسیون می تواند برای گلستان مفید باشد.

وی خطاب به دکتر هاشمی گفت: جانبازان و معلولان شهرستان های گلستان از داشتن کمترین تجهیزات محروم هستند و از شما انتظار داریم که در خواستهای ورزشکاران این استان را از فدراسیون مطالبه نمایید.

این ملی پوش گنبدی با اشاره به این که قهرمانان بنامی در این رشته ورزشی فعال هستند، افزود: صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان کشور برای قهرمانان و ملی پوشان استان گلستان نیز امتیازی قائل شود و به آنها حقوق پرداخت کند.

ایمری با بیان اینکه حضور دکتر هاشمی در فدراسیون جانبازان و معلولان جهت جذب بودجه و دیگر امکانات ورزشی برای استان تاثیر بسزایی خواهد داشت ، یاد آور شد:شاید برای بنده این انتصاب زیاد مهم نباشد ولی برای هم استانیهای عزیر که در حال فعالیت هستند و این رشته را دنبال می کنند صد در صد مثمر ثمر خواهد بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست