• تاریخ: 2015-08-15
  • شناسه خبر: 7138
  • 1,648 بازدید

حامدشادان و ابوذر قربانی قهرمان فوتوالی ایران شدند

ارکین نیوز-نخستین دوره مسابقات فوتوالی بزرگسالان کشور جام آزادگان که با رقابت ۲۵ تیم باشگاهی از ۱۵ استان کشور از عصر چهارشنبه به میزبانی مازندران در شهرستان ساری آغاز شده بود در پایان این مسابقات سه روزه تیم های برتر شرک ...

ارکین نیوز-نخستین دوره مسابقات فوتوالی بزرگسالان کشور جام آزادگان که با رقابت ۲۵ تیم باشگاهی از ۱۵ استان کشور از عصر چهارشنبه به میزبانی مازندران در شهرستان ساری آغاز شده بود در پایان این مسابقات سه روزه تیم های برتر شرکت کننده در مجتمع ساحلی رفاهی و تفریحی وزارت کشور در شهرستان ساری باهم رقابت پرداختند که در نهایت نماینده گلستان به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کرد .

نکته جالب آنکه هر چهار تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی از گلستان بودند. تیم «موسسه مالی اعتباری آرمان گلستان» با ترکیب ابوذر قربانی و حامد شادان به مقام قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کرد. تیم «بارزگانی جمیل گنبد» با ترکیب جمیل کر و عثمان سنسبیلی مقام دوم و تیم «خورشیدی سرحدی گلستان» با ترکیب عبدالحلیم رهبری و وحید ایمری به همراه تیم «رستوران شمشیری» با ترکیب آتی نظری و فریدون صفایی به طور مشترک مقام سوم دست پیدا کردند.

همچنین تیم قوی سپید گیلان کاپ اخلاق این دوره از رقابت ها را بدست آورد .

مراسم اهدای جوایز با حضور محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی کشور، عبدالحسین دلداده مهربان و منصور دمیرچی رییس و نایب رییس کمیته فوتوالی کشور، حبیب حسین زادگان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مازندران و سایر مقامات استانی برگزار شد .
اسپورت گلستان

  • لینچان - 2015-08-16 در 6:31 ب.ظ

    با تبریک فراوان به حامد عزیزودوستش//امیدواریم نماینده خوبی برای کشورمان در عرصه های ملی باشند//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست