• تاریخ: 2015-08-09
  • شناسه خبر: 6975
  • 830 بازدید

حاشیه های خواندنی جلسه تجلیل از خبرنگاران آق قلا

ارکین نیوز – جلسه تجلیل از خبرنگاران شهر آق قلا در تالار جلسات شورای شهر آق قلا در حالی برگزار گردید که فضای بسیار دوستانه ای بین خبرنگاران و اعضای شورای شهر و شهردار برقرار بود. جلسه با تبریک روز خبرنگار توسط شهرد ...

ارکین نیوز – جلسه تجلیل از خبرنگاران شهر آق قلا در تالار جلسات شورای شهر آق قلا در حالی برگزار گردید که فضای بسیار دوستانه ای بین خبرنگاران و اعضای شورای شهر و شهردار برقرار بود.
جلسه با تبریک روز خبرنگار توسط شهردار و با حضور تعدادی از اعضای شورای شهر آغاز شد.
شهردار آق قلا در این جلسه گفت: اینجانب طی ۲۲ ماه فعالیت در شهرداری ، سعی کردم ارتباط تنگاتنگی را با خبرنگاران داشته باشم و علی رغم وجود نقاط قوت و ضعف ارتبا ط رسانه ای در این مدت ، یادآوری ها و تذکرات دلسوزانه خبرنگاران را با دل و جان قبول کردم.
وی همچنین اضافه کرد: مجموعه شورای شهر و شهرداری از انتقادهای مفید و سازنده خبرنگاران استقبال می کند و حتی در بعضی موارد نقدهای سازنده خبرنگاران باعث بروز جرقه های ذهنی در رفع مشکلات شهروندان شده است.
عبدالرشید قرنجیک با بیان اینکه شهرداری از انتقاد سازنده استقبال می کند در حاشیه این جلسه گفت : در سایت شهرداری آق قلا حتی نظرات منفی و مخالف با برنامه های شهرداری نیز منعکس می شود و این نشان از فضای باز رسانه ای سایت شهرداری است.
رئیس شورای شهر آق قلا نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار فقید شهرستان مرحوم ناز محمد پقه ” گفت: خبرنگار و خبرنگاری جایگاه رفیعی در جامعه دارد و نیاز به تعریف ندارد.
دکتر بغداد شیر محمد لی اضافه کرد: : استعداد یابی افراد مستعد در زمینه خبرنگاری و تشکیل کلاس های خبرنگاری برای ارتقاء سطح دانش خبرنگاران شهرستان از جمله اهداف بلند مدتی است که همیشه دغدغه شورای شهر می باشد .
وی با بیان اینکه برگزاری جلسات منظم با خبرنگاران تاکنون محقق نشده ، اضافه کرد: در آستانه هفته دولت نشستی برای بیان عملکرد مجموعه شهرداری و شورای شهر برگزار خواهد .
حاشیه های مراسم
– تعدادی از خبرنگاران دعوت شده بنا به دلایلی در مراسم حضور نداشتند.
– جلسه تجلیل از خبرنگاران در فضای شاد و دوستانه بین خبرنگاران و مجموعه شورای شهر و شهرداری برگزار
گردید که بنا به نوبه خود قابل توجه بود.
– حمید میرزاعلی از اعضای شورای شهر قبلی آق قلا و از پیشکسوتان خبرنگاری طی سخنانی طولانی ، به بیان مشکلات شهر پرداخت و از اعضای شورای شهر خواست تا نسبت به موضوع مطرح شده پیگیری کنند.
– ایوب گرکز از اعضای شورای شهر گفت : من نیز با توجه به سابقه قبلی کار در نشریات از مجموعه خبرنگاران محسوب می شوم .
– یولجان دلیجه نیز با بیان خاطراتی از مجموعه جلسات شورای شهر و اتفاقات شیرین اتفاق افتاده ، باعث تغییر حال و هوای جلسه شده بود.
– برای حضور خبرنگاران دعوتنامه رسمی صادر نشده بود بلکه هم از طریق اس ام اس و هم تلفنی خبرنگاران دعوت شده بود.
– عبدالغفور توکلی به اتفاق همسر خبرنگار خود در این مراسم حضور داشت و به نوعی یک زوج خبرنگاری توسط شورای شهر در این مراسم تجلیل شد.
– خبرنگاران سایت اسپی دژ با حضور گروهی خود نصف سالن جلسات شورای شهر را پر کرده بودند خبرنگاران این سایت با ۴ نفر عکاس و خبرنگار حضور یافته بودند .
– حامد دلیجه از سایت اولکامیز در این مراسم حضور داشت و به نوعی مدیریت برنامه را برعهده گرفته بود.
– تانی کاظمی مدیر سایت ارکین نیوز به دلیل مسافرت در این جلسه حضور نداشت.
– درپایان مراسم خبرنگاران به همراه شهردار و اعضای شورای شهر در ضیافت ناهار روز خبرنگار که به همت شورای شهر آق قلا تدارک دیده شده بود ، شرکت کردند.

—————

————–

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست