• تاریخ: 2019-09-15
  • شناسه خبر: 29064
  • 137 بازدید

حاج آخوند میرزاعلی:قدردان خدمات شبانه‌روزی بسیجیان و پاسداران هستیم

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت آق‌قلا با بیان اینکه باید قدردان این همه یکدلی و همکاری باشیم، گفت: در سیل شاهد خدمت شبانه‌روزی پاسداران سپاه بودم و به چشم دیدم بسیجیان در جنگ بر آب پیروز شدند. عبدالحی آخوند میرزاعلی صبح ام ...

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت آق‌قلا با بیان اینکه باید قدردان این همه یکدلی و همکاری باشیم، گفت: در سیل شاهد خدمت شبانه‌روزی پاسداران سپاه بودم و به چشم دیدم بسیجیان در جنگ بر آب پیروز شدند.

عبدالحی آخوند میرزاعلی صبح امروز در مراسم افتتاح متمرکز ۲۸۶۰ واحدمسکونی در مناطق سیل‌زده با حضور فرمانده کل سپاه اظهار داشت: باید از همه نیروهای جهادی که برای مردم مناطق سیل‌زده آق‌قلا و گلستان تلاش کردند تشکر کرد و باید قدردان این یکدلی و همکاری باشیم.

وی با اشاره به همکاری همه ارگان‌ها در سازندگی مناطق سیل زده، تاکید کرد: استاندار گلستان از زمان سکانداری استان در جهت خدمت‌رسانی بهتر فعالیت شبانه‌روزی دارند و در تکاپو و پیگیری هستند.

وی تاکید کرد: شاهد تلاش سپاهیان در مناطق سیل‌زده بودم و حتی سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا خود در مناطق سیل‌زده حاضر و در جنگ سیل حضور داشت و باید قدردان این نعمت و همکاری باشیم.

آخوند میرزاعلی خاطرنشان کرد: تقدیر از مقام معظم رهبری که از همان روزهای نخست به نیروهای نظامی دستور داد که به کمک به مردم مناطق سیل‌زده بیایند و گره‌های زیادی از مردم در مناطق سیل‌زده به کمک همین نیروها حل شده و در حال حل شدن است.

امام جمعه اهل سنت آق‌قلا با اشاره به اینکه در بسیاری از روستاها و شهر آق‌قلا شاهد بازسازی واحدهای مسکونی و مدارس هستیم، افزود: در این مدت شاهد حضور سپاهیان و جهادگرانی بودیم که در جهت کمک به مناطق سیل‌زده از اقصی نقاط کشور آمده بودند، شاکریم که در کشوری زندگی می‌کنیم که همه یار و یاور همنوعان هستیم، در اینجا شیعه و سنی معنا نداشت و همه در کنار هم کمک کردند.

وی اظهار داشت: سرداران و روحانیونی با لباس شخصی آمدند و در اینجا بیل زدن و کمک کردند نمونه‌های این افراد در اینجا زیاد بودند و باید قدردان این نعمت و اخوت باشیم به خصوص در این زمان که دشمنان از هر فرصت به دنبال فتنه در کشور ما هستند باید قدردان رهبر فرزانه باشیم که با درایت داعیانه خود کشتی انقلاب را به پیش می‌برد و اگر چنین رهبری در کشورهای دیگر باشد به این روز نمی‌افتادند ما باید قدردان این نعمت باشیم/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست