• تاریخ: 2020-01-28
  • شناسه خبر: 29485
  • 114 بازدید

جلسه هماهنگی احداث دایک حفاظتی شمال شهر آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز-جلسه هماهنگی احداث دایک حفاظتی شمال شهر آق قلا برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،صبح امروز سه شنبه هشتم بهمن ماه،جلسه هماهنگی احداث دایک حفاظتی به منظور پیشگیری از حوادث طبیعی و س ...

ارکین نیوز-جلسه هماهنگی احداث دایک حفاظتی شمال شهر آق قلا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،صبح امروز سه شنبه هشتم بهمن ماه،جلسه هماهنگی احداث دایک حفاظتی به منظور پیشگیری از حوادث طبیعی و سیلاب در منطقه شمال آق قلا به ریاست”امیر شیر توماج”فرماندار و با حضور مدیران کل دستگاههای اجرایی استان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

این جلسه پیرو دستور استاندار گلستان و مصوبه ستاد مدیران بحران استان و با حضور مدیران کل دفتر فنی و مدیریت بحران استانداری،شرکت آب منطقه ای و راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد،بررسی نقاط آسیب پذیر،گزارش مطالعات و اقدامات اجرایی سد آقدگش و امکان سنجی احداث دایک حفاظتی و کمربند سبز در شمال شهر آق قلا از مهمترین مسائل و موضوعات مطرح شده بود.

پس از اتمام جلسه،”امیر شیر توماج”فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران بهمراه مدیران کل دستگاههای اجرایی از مکان پیشنهادی احداث دایک حفاظتی واقع در شمال شهری آق قلا”منطقه بالقی”بازدید بعمل آورد.
1580192607_img_3560
گفتنی است ۳ هزار و ۶۲۰ متر در فاز اول پروژه طرح دایک حفاظتی و کمربند سبز اجرایی می شود،این دایک حفاظتی به منظور مقابله با حوادث احتمالی سیل به ارتفاع ۳ متر،تاج ۸ متر و عرض ۲۴ متر همراه با کمربند سبز و کاشت درختان صنوبر جهت زیبا سازی و مقاوم سازی آن در شمال شهر آق قلا ایجاد خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست