• تاریخ: 2015-08-29
  • شناسه خبر: 7591
  • 802 بازدید

جشن تولد فرهاد قائمی با برد روسیه

ارکین نیوز-فرهاد قائمی بازیکنی است که حالا همه او را به استیل منحصر به فردش هنگام نواختن سرویس می شناسند. دریافت کننده چپ دست و گنبدی که از نوجوانی پیراهن تیم های ملی ایران را بر تن داشته و به عنوان بهترین اسپکر جوانان ج ...

ارکین نیوز-فرهاد قائمی بازیکنی است که حالا همه او را به استیل منحصر به فردش هنگام نواختن سرویس می شناسند. دریافت کننده چپ دست و گنبدی که از نوجوانی پیراهن تیم های ملی ایران را بر تن داشته و به عنوان بهترین اسپکر جوانان جهان نیز برگزیده شده، دانشجوی رشته تربیت بدنی و متولد ششم شهریور ۱۳۶۸ است.

بازیکن شماره پنج تیم ملی کشورمان پس از پیروزی برابر تیم ملی روسیه که در آن مسابقه نیز به عنوان امتیاز آورترین بازیکن ایران شناخته شد، پس از صرف شام با کیکی که امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان تهیه کرده بود، به همراه دیگر ملی پوشان و کادر فنی تولد ۲۶ سالگی خود را جشن گرفت.

فرهاد قائمی پس از پیروزی سه بر دو ملی پوشان ایران برابر روسیه در دومین دیدار تدارکاتی تیم ایران در مسکو، گفت: بازی خوبی برابر روسیه داشتیم. روس ها با تمام انگیزه و توان به مصاف تیم ایران آمده بودند، اما نتیجه نگرفتند.

وی با اشاره به برنامه ریزی کادر فنی تیم ملی والیبال ایران برای آماده سازی ملی پوشان گفت: روز به روز بهتر می شویم و یقین دارم تا جام جهانی ژاپن به آمادگی کامل خواهیم رسید تا با کسب پیروزی در مسابقات حساس دل مردم را شاد کنیم.

ملی پوش والیبال ایران در باره عملکردش در روز تولدش برابر روس ها گفت: والیبال کار گروهی است و اگر نتیجه ای به دست آمده با تلاش همه بوده است. خوشحالم که در روز توالدم توانستیم به پیروزی برسیم و روس ها را شکست دادیم.

وی درباره دومین دیدار ایران و روسیه گفت: باید ببنیم کادر فنی تیم ملی چه خواسته های در مسابقه فردا دارد و بر اساس آن به میدان برویم. به نظرم امروز خواسته های کادر فنی را جواب دادیم/کاپ

  • گلی - 2015-08-31 در 4:53 ب.ظ

    تولدت مبارک وآرزوی سربلندی برای شما وتیم ملی کشورمان در رقابتهای جهانی ژاپن که حکم انتخابی المپیک ریو را هم داره //خدا قوت فرهاد جان//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست