• تاریخ: 2015-11-29
  • شناسه خبر: 11170
  • 532 بازدید

جانشین فرماندهی انتظامی گلستان:دو سارق طلافروشی آق‌قلا دستگیر شدند

ارکین نیوز-جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: ۲ نفر از سارقان سرقت نافرجام طلافروشی در شهر آق‌قلا دستگیر شدند و تلاش‌ها برای دستگیر سارق سوم ادامه دارد. به گزارش تسنیم، سرهنگ علی اکبر جاویدان عصر امروز در جمع خبرنگ ...

ارکین نیوز-جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: ۲ نفر از سارقان سرقت نافرجام طلافروشی در شهر آق‌قلا دستگیر شدند و تلاش‌ها برای دستگیر سارق سوم ادامه دارد.

به گزارش تسنیم، سرهنگ علی اکبر جاویدان عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح دیروز سه سارق که دو نفر آقا و یک خانم بودند اقدام به سرقت از طلافروشی در شهر آق‌قلا می‌کنند که با اطلاع سریع مردم، ماموران ۱۱۰، یگان امداد و فرمانده انتظامی شهرستان در منطقه حاضر می‌شوند.

وی افزود: براساس اظهارات شاهدان حادثه، سارقان ۳ نفر بودند که با استفاده از افشانه مانع از هر گونه اقدام طلافروش شدند اما با اقدام مردم دو نفر از سارقان با خودروی خود از منطقه فرار می‌کنند و نفر سوم نیز به یکی از منازل اطراف طلافروشی متواری می‌شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: با حضور به موقع ماموران و بازرسی از منازل اطراف در عملیاتی غافلگیرانه یکی از سارقان دستگیر شد که از وی یک قبضه اسلحه کلت کمری نیز کشف شد.

جاویدان افزود: با تحقیقات انجام شده خودروی این افراد نیز امروز شناسایی شده و یکی دیگر از سارقات نیز دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه این سارقان موفق به سرقت از طلافروشی نشدند، اظهار کرد: نفر سوم که خانم است شناسایی شده اما هنوز متواری است و تلاش‌ها برای دستگیری وی ادامه دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: از مردم تقاضا داریم که در این مواقع سریع به ۱۱۰ اطلاع دهند و از هرگونه اقدام شتاب‌زده خودداری کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست