• تاریخ: 2022-08-31
  • شناسه خبر: 31675
  • 128 بازدید

جاده روستایی آق‌آباد – چای‌قوشان با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار بهسازی می شود

ارکین نیوز- نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جاده روستایی آق‌آباد – چای‌قوشان در گنبدکاووس با اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی بهسازی می‌شود. نیکزاد در بازدید از جاده آق آباد – چای قوشان اظهار کرد:  جاده روستایی‌ آق‌آباد به چای‌ ...

ارکین نیوز- نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جاده روستایی آق‌آباد – چای‌قوشان در گنبدکاووس با اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی بهسازی می‌شود.

نیکزاد در بازدید از جاده آق آباد – چای قوشان اظهار کرد:  جاده روستایی‌ آق‌آباد به چای‌قوشان بزرگ از توابع بخش مرکزی گنبدکاووس با اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور بهسازی می‌شود.

علی نیکزاد افزود: جاده روستایی آق‌آباد – چای‌قوشان در گنبدکاووس به طول تقریبی ۲۵ کیلومتر نیاز به روکش آسفالت و در ۲ کیلومتر آن نیاز به زیرسازی دوباره دارد.

وی گفت : در تماس با اکبری قائم مقام سازمان راهداری مقرر شد با اختصاص ۲۰ میلیارد تومان عملیات روکش آسفالت و زیرسازی بخشی از این جاده امسال انجام شود.
نیکزاد اضافه کرد: در صورت نیاز به اعتبارات بیشتر، مبالغ مورد نیاز باقیمانده باید از منابع استانی تامین شود.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در بازدید از جاده شنی روستای ملک علی تپه به حاجی قوشان و بنا به درخواست اهالی برای آسفالت جاده گفت: این جاده بطول هفت کیلومتر با هزینه ۱۴ میلیارد تومان از منابع ملی و استانی آسفالت خواهد شد.

نیکزاد نایب رییس مجلس و شورای اسلامی به همراه تعدادی از نمایندگان و مدیران اجرایی برای بررسی مشکلات و کمبودهای روستاهای محروم شرق گلستان به این منطقه سفر کرد/