• تاریخ: 2019-09-24
  • شناسه خبر: 29081
  • 167 بازدید

ثبت نهایی ۱۵ کشته در صحنه حادثه تصادف مینی‌بوس و تریلی در گلستان

ارکین نیوز-تعداد کشته‌شدگان در صحنه حادثه برخورد تریلی به مینی‌بوس در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون به ۱۵ نفر رسید. ساعت هفت صبح امروز در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون به دلیل انحراف به چپ راننده تریلی ناشی از خستگی و خواب ...

ارکین نیوز-تعداد کشته‌شدگان در صحنه حادثه برخورد تریلی به مینی‌بوس در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون به ۱۵ نفر رسید.

ساعت هفت صبح امروز در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون به دلیل انحراف به چپ راننده تریلی ناشی از خستگی و خواب آلودگی و برخورد با یک دستگاه مینی‌بوس در مسیر مقابل ۱۵ نفر از سرنشینان خودرو جان خود را از دست دادند.

این تریلی که از سمنان در حال جابه‌جایی سیمان به مرز اینچه‌برون را داشت پس از برخورد با مینی‌بوس، باعث حریق مینی‌بوس و خلق این حادثه مرگ‌آور شد.

شدت سوختگی اجساد این حادثه به اندازه‌ای است که در آخرین پیگیری‌های خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان مشخص شد پزشکی قانونی تنها موفق شده هویت سه تن را شناسایی کند.

مرحومه «اراز بیکه حاجی‌لی دوجی» ۴۱ ساله، مرحوم «محمد رعوف دوجی» پنج ساله و مرحومه «طواق قالمق» ۷۳ ساله هویت سه جسد شناسایی شده است.

براساس اظهار مسوول روابط عمومی اداره‌کل پزشکی قانونی استان گلستان شدت سوختگی اجساد به اندازه‌ای است که برای شناسایی نیاز به نمونه‌برداری و آزمایش «دی ان ای» است که این اقدام در دستور کار قرار دارد/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست