• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۶-۱۳
  • شناسه خبر: 29002
  • 49 بازدید

ثبت نام ۳۵ تیم برای شرکت در تور جهانی والیبال ساحلی بندرترکمن

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از ثبت نام ۳۵ تیم برای شرکت در دومین تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی در بندرترکمن خبر داد. بهمن طیبی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: دومین تور جهانی تک ستاره والیبال ساحل ...

2918861

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از ثبت نام ۳۵ تیم برای شرکت در دومین تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی در بندرترکمن خبر داد.

بهمن طیبی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: دومین تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی بندرترکمن از ۹ تا ۱۳ مهر ماه در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: تا کنون ۳۵ تیم از کشورهای ایران، لهستان، ژاپن، قزاقستان، عمان، اسلوونی، جمهوری چک، ایتالیا، نروژ، کانادا، سوئد، ترکیه و سوئیس برای حضور در این رقابت‌ها ثبت نام کرده‌اند.

طیبی ادامه داد: سایت مسابقات برای ثبت نام تیم‌ها تا ۱۷ شهریور باز است و تیم‌های علاقمند داخلی و خارجی می‌توانند برای حضور در این رقابت‌ها ثبت نام کنند.

وی در خصوص برگزاری دیگر تورنمتت‌های بین المللی در استان گلستان گفت: مسابقات بین المللی کاراته آبان ماه به میزبانی گرگان و رقابت‌های سپک تاکرا قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در فصل زمستان به میزبانی گنبد برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: برای برگزاری مسابقات بین المللی گورش هم در انتظار اعلام فدراسیون برای زمان مناسب هستیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *