• تاریخ: 2020-12-21
  • شناسه خبر: 30503
  • 46 بازدید

تیم والیبال لیگ برتری شهرداری گنبد به چهار بازیکن جدید احتیاج دارد

ارکین نیوز-سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت که این تیم برای نتیجه‌گیری بهتر در نیم فصل دوم لیگ برتر و فرار از سقوط به جذب حداقل چهار بازیکن جدید در پست‌های گوناگون احتیاج دارد. عظیم جزیده روز دوشنبه به خبرنگار ای ...

ارکین نیوز-سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت که این تیم برای نتیجه‌گیری بهتر در نیم فصل دوم لیگ برتر و فرار از سقوط به جذب حداقل چهار بازیکن جدید در پست‌های گوناگون احتیاج دارد.

عظیم جزیده روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در صورت موافقت باشگاه با جذب بازیکن جدید، به کسب نتایج بهتر در نیم فصل دوم و صعود در جدول رده بندی امیدواریم.

وی افزود: بازیکنان غیربومی و مورد نظر باشگاه، در ردیف باتجربه های لیگ والیبال ایران قرار دارند که حضور آن ها می تواند در رفع نقاط ضعف تیم موثر باشد.

جزیده با رضایت از عملکرد تیمش در نیم فصل نخست لیگ برتر گفت: با وجود استفاده از بازیکنان جوان و کم تجربه بومی، نتایج خوبی کسب کردیم که امیدواریم با تقویت تیم در نیم فصل دوم به سمت کسب امتیازات بیشتر حرکت کنیم.

تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال مردان کشور جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که به دلیل شیوع کرونا به‌صورت متمرکز در تهران برگزار شد از ۱۳ بازی چهار برد کسب کرد و در ۹ بازی شکست خورد و با ۱۲ امتیاز در رده نهم جدول ۱۴ تیمی این مسابقات قرار گرفت.