• تاریخ: 2016-01-06
  • شناسه خبر: 12841
  • 373 بازدید

تیم والیبال جواهری گنبد در خانه شکست را پذیرا شد

ارکین نیوز-در هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران، تیم بازرگانی جواهری گنبد عصر چهارشنبه در خانه خود میزبان تیم متین صالحین ورامین بود که با نتیجه سه بر صفر تن به شکست داد. این مسابقه در سالن المپیک گنبد و ...

ارکین نیوز-در هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران، تیم بازرگانی جواهری گنبد عصر چهارشنبه در خانه خود میزبان تیم متین صالحین ورامین بود که با نتیجه سه بر صفر تن به شکست داد.

این مسابقه در سالن المپیک گنبد و در حضور تماشاگران پرشور این شهر برگزار شد و در گیم اول متین صالحین ورامین با ارائه بازی برتر از میربان پبش افتاد و با حفظ این برتری تا پایان گیم، با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسید.

شاگردان محمد ترکاشوند در گیم دوم نیز روند بازی خوب خود را حفظ کردند و با پیش افتادن از بازرگانی جواهری گنبد و حفظ این برتری تا پایان، نتیجه این گیم را نیز ۲۵ بر ۲۲ به سود خود رقم زدند.

در گیم سوم، بازیکنان تیم جواهری گنبد به خود آمده و برای نخستین بار در این بازی از حریف خود پیش افتادند و در ادامه نیز بازی برابر و پایاپایی را در برابر میهمان خود به نمایش گذاشتند.

تلاش دو تیم در اواخر بازی برای پیروزی در این گیم، بازی گرم و پرهیچانی را رقم زد و امتیازات دو تیم را به بیش از ۳۰ رساند و در نهایت بازیکنان متین صالحین ورامین توانستند با نتیجه ۳۳ بر ۳۱ به پیروزی رسیده و نتیجه کلی بازی را نیز سه بر صفر به سود خود رقم زنند.

این بازی با قضاوت کیوان عابدزاده به عنوان داور اول برگزار شد و میثم پارسه نیز به عنوان داور دوم حضور داشت؛ محمدحسن خوشدل نیز ناظر این بازی بود.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست