• تاریخ: 2020-08-09
  • شناسه خبر: 30031
  • 87 بازدید

توماج:۹۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در شهرستان آق قلا در حال اجرا یا به اتمام رسیده است

ارکین نیوز:”امیر شیر توماج”از اجرای ۹۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در شهرستان آق قلا خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در نشست صمیمی صبح امروز یکشنبه ۱۸ ...

ارکین نیوز:”امیر شیر توماج”از اجرای ۹۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در شهرستان آق قلا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در نشست صمیمی صبح امروز یکشنبه ۱۸ ام مرداد ماه با اصحاب رسانه،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید”محمود صارمی”و تبریک روز خبرنگار به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی،نقد پذیری را نیاز جامعه امروزی بیان کرد و گفت:برای توسعه شهرستان از نقد منصفانه استقبال می نمائیم،خوشبختانه در طول حضور در شهرستان،هیچ شکایتی از خبرنگاران توسط دستگاههای اجرایی نشده است و این نشان از تعامل و همدلی مجموعه دولت با اصحاب رسانه در راستای توسعه شهرستان است.شما عزیزان،چشم بینا و گوش شنوای مردم هستید و واقعیت ها را به جامعه انعکاس نمائید.

فرماندار شهرستان آق قلا به تدوین سند توسعه ای منطقه اشاره کرد و افزود:با اعلام وضعیت سفید و فروکش کردن بیماری کرونا،نشت های تخصصی با گروههای مختلف هدف در راستای سند توسعه ای شهرستان برگزار خواهد شد.
1596952744_img_9667 (1)
رئیس شورای اطلاع رسانی شهرستان آق قلا به تشریح اقدامات و فعالیت های دولت در طول ۱۴ ماهه اخیر پرداخت و خاطر نشان کرد:آبگرفتگی و سیلاب،فرصتی برای حضور مقامات بلند پایه کشوری فراهم کرد و بالغ بر ۹۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی موضعات پسا سیل،اعم از لایروبی رودخانه ها،زهکشی اراضی کشاورزی و بازسازی مناطق سیل زده را به دنبال داشته است.

“توماج”ضمن قدردانی از زحمات کادر درمانی و همراهی ائمه جمعه و جماعات و مردم منطقه،نیروهای نظامی و انتظامی،اصناف و بازاریان از کاهش تعداد بیماران کرونایی بستری خبر داد و تصریح کرد:در پیک اول بیماری کووید ۱۹،میزان فوتی ها بیشتر بود اما در پیک دوم،شاهد افزایش میزان درگیری و ابتلا به بیماری بوده ایم طوری که در پیک اول ۵۰ بیمار و در پیک دوم تعداد بیماران بستری به ۶۸ نفر افزایش یافت،خوشبختانه با همراهی مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی،تعداد بیماران بستری به ۱۰ نفر کاهش پیدا کرده است و شهرستان آق قلا از وضعیت قرمز کرونا به زرد تقلیل یافته است.