• تاریخ: 2019-08-11
  • شناسه خبر: 28901
  • 132 بازدید

توماج:سرعت،دقت و صحت،سه اصل مهم در حرفه خبرنگاری است

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا گفت:سرعت،دقت و صحت،سه اصل مهم در حرفه خبرنگاری است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در نشست صمیمی با اصحاب رسانه که عصر روز شنبه نوزدهم ...

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا گفت:سرعت،دقت و صحت،سه اصل مهم در حرفه خبرنگاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در نشست صمیمی با اصحاب رسانه که عصر روز شنبه نوزدهم مرداد ماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره”شهید محمود صارمی” و تبریک روز خبرنگار به طلایه داران عرصه اطلاع رسانی،اظهار کرد:کار خبرنگار،انعکاس رخدادهایی است که قابلیت خبر شدن و اطلاع رسانی به جامعه را دارد.لازمه خبرنگار خوب بودن،داشتن علم و دانش،تجربه و جسارت است تا در کنار آن با سرعت،دقت و صحت،که سه اصل مهم در کار خبری است بتواند موفق عمل کند.

فرماندار شهرستان آق قلا،ذوق و استعداد و حق طلبی را از دیگر ویژگی های خبرنگاران توصیف کرد و افزود:امروزه خبرنگاران نقشی دوسویه میان مردم و مسئولین دارد.از یک سو زبان گویا و رسای جامعه است و از دیگر سو منتقل کننده نظرات،تصمیمات و برنامه های دولتمردان می باشد.

وی به نقش تاثیرگذار رسانه در اطلاع رسانی مناسب و انعکاس اخبار مرتبط با سیلاب شهرستان اشاره کرد و از زحمات و تلاشهای خبرنگاران که شبانه روز در کنار مردم و یاریگر دستگاههای اجرایی در امداد رسانی به سیل زدگان بودند،تشکر قدردانی بعمل آورد.

این مقام مسئول،بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده،اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام،اشتغالزائی پایدار با جذب و حمایت از سرمایه گذاران را از اولویت های مهم دولت در شهرستان آق قلا بیان کرد و گفت:پیرو مصوبه سومین جلسه شورای اداری و پروژه های ستاد مدیریت بحران،لایروبی شمال رودخانه گرگانرود در حال اجرا می باشد،در بازدید دیروز”دکتر حق شناس”استاندار گلستان از سد وشمگیر،تعمیر دریچه های آن در دستور کار قرار گرفته است و در صورت تامین اعتبارات لازم،تا سه ماه آینده،تعمیر دریچه ها به اتمام خواهد رسید.

“توماج”در خاتمه سخنان،گریزی به رویداد مهم سیاسی سال جاری زد و از اصحاب رسانه شهرستان خواست با بستر سازی مناسب در عرصه اطلاع رسانی،یاریگر دولت در برگزاری پرشکوه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست