• تاریخ: 2021-02-05
  • شناسه خبر: 30767
  • 121 بازدید

توماج:اقتدار و صلابت ایران اسلامی،مرهون خون پاک شهیدان است

ارکین نیوز-“امیر شیر توماج”گفت:اقتدار و صلابت ایران اسلامی،مرهون خون پاک شهیدان است. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت دهه فجر و روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در دید ...

ارکین نیوز-“امیر شیر توماج”گفت:اقتدار و صلابت ایران اسلامی،مرهون خون پاک شهیدان است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت دهه فجر و روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در دیدار صبح امروز پنجشنبه ۱۶ ام بهمن ماه همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با خانواده”شهید مراد گلدی مدنی”،افتخارات جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف را مرهون ایثار گری و خون پاک شهیدان دانست و گفت:بی تردید روحیه ایثار،شهادت،ایستادگی و صبر خانواده های معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران،پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی ایران در حفظ استقلال و آزادی به شمار می رود.

فرماندار شهرستان آق قلا افزود:امنیت و صلابت امروز کشور و عزتمندی ایران در سطح جهان،مرهون خون پاک شهداست.باید با الگو قرار دادن رشادت ها و اخلاص ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، دلاوری آنها را ارج نهیم.

رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان آق قلا تاکید کرد:خانواده های معظم شهدا،ایثارگران و جانبازان به فرموده امام راحل(ره)”چشم و چراغ این ملت هستند”و مسئولین وظیفه دارند خانواده های معزز شهداء،ایثارگران،جانبازان و تمام کسانی را که برای این انقلاب زحمت کشیدند را مورد توجه و احترام قرار دهند و در راستای رفع مشکلات آنها از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

“توماج”تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری مبنی بر ضرورت تکریم و سرکشی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد:مسئولین دستگاههای اجرایی دیدار با خانواده معظم شهداء و تلاش برای رفع مشکلات آنها را وظیفه خود می‌دانند.