• تاریخ: 2019-04-14
  • شناسه خبر: 28465
  • 288 بازدید

توزیع ۳۳۵۱ بسته لوازم‎التحریر بین دانش‎آموزان سیل‎زده در آق‎قلا

ارکین نیوز-فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: امروز ۳ هزار و ۳۵۱ بسته لوازم‎التحریر با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در قالب طرح «ولایت یک» بین دانش‎آموزان سیل‎زده آق‎قلا توزیع می‎شود. سردار حسین معروفی صبح امروز در گ ...

ارکین نیوز-فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: امروز ۳ هزار و ۳۵۱ بسته لوازم‎التحریر با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در قالب طرح «ولایت یک» بین دانش‎آموزان سیل‎زده آق‎قلا توزیع می‎شود.

سردار حسین معروفی صبح امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: امروز ۳ هزار و ۳۵۱ بسته لوازم‎التحریر با حضور «سردار غلامحسین غیب‎پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در قالب طرح «ولایت یک» بین دانش‎آموزان سیل‎زده آق‎قلا توزیع می‎شود.

وی با بیان اینکه از این میزان یک هزار و ۹۹۵ بسته در سطح مدارس ابتدایی و یک هزار و ۳۵۶ بسته در سطح مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان آق‎قلا توزیع خواهد شد، افزود: این بسته‎های لوازم‎التحریر برای ۱۹ مدرسه پیش‎بینی شده که در ۱۱ مدرسه ابتدایی و هشت مدرسه متوسطه اول و دوم توزیع می‎شود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه توزیع بسته لوازم‎التحریر با هدف ترویج هدف نوع‎دوستی، گذشت و ایثار، مشارکت و همراهی و همدلی با دانش‎آموزان مناطق سیل‎زده انجام شده است، بیان کرد: در فاز نخست بسته‎های لوازم‎التحریر امروز بین دانش‎آموزان آق‎قلا توزیع می‎شود.

معروفی متذکر شد: در چند روز آینده نیز فاز دوم توزیع بسته‎های لوازم‎التحریر در گمیشان انجام می‎شود.

وی با بیان اینکه فعالیت مدارس، احیای زندگی مردم سیل‎زده است، ارزش ریالی بسته‎های لوازم‎التحریر را ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار ریال عنوان کرد و یادآور شد: سعی شده در قالب بسته‎های لوازم‎التحریر مایحتاج دانش‎آموزان در مدرسه تأمین شود/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست