• تاریخ: 2020-02-02
  • شناسه خبر: 29506
  • 192 بازدید

تورجهانی سه‌ستاره بندرعباس؛ ۶۲ تیم ثبت نام کردند

ارکین نیوز-مهلت ثبت‌نام تیم‌ها برای حضور در تورجهانی سه ستاره والیبال ساحلی بندرعباس به پایان رسید و در مدت تعیین شده ۶۲ تیم ثبت‌نام کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شهر بندرعباس از ۱۳ تا ۱۷ اسفندماه، میزبان ...

ارکین نیوز-مهلت ثبت‌نام تیم‌ها برای حضور در تورجهانی سه ستاره والیبال ساحلی بندرعباس به پایان رسید و در مدت تعیین شده ۶۲ تیم ثبت‌نام کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شهر بندرعباس از ۱۳ تا ۱۷ اسفندماه، میزبان تورجهانی سه ستاره والیبال ساحلی است.

ثبت‌‌نام تیم‌ها برای حضور در این رقابت‌ها امروز (یکشنبه) به پایان رسید و ۶۲ تیم از ۲۲ کشور جهان از جمله ۱۰ تیم از ایران برای حضور در تور جهانی سه ستاره بندرعباس ثبت‌نام کردند.

فهرست تیم‌های ایرانی ثبت‌نام کننده در این رقابت‌ها به قرار زیر است:

بهمن سالمی – آرش وکیلی (تیم‌ ملی)
رحمان رئوفی – حامد میزراعلی (تیم‌ ملی)
جواد فیروزپور – علیرضا آقاجانی (تیم‌ ملی)
پیمان درگاهی – شهرام قاسمخواه
وحید نیکوفر – بهنام توکلی
محمدرضا ملکشاهی – سامان بهبودی
آق‌محمد سلاق – بهمن قلیپوری
محمدرضا شبیری – ضرغام منصوری
امیر شوشتری‌زاده – محمد شالیکار
رسول یمرلی – کامبیز کلته

اتریش (۸ تیم)، ژاپن (۶ تیم)، روسیه (۵ تیم)، جمهوری چک و لهستان (چهار تیم)، آلمان و سوئیس (سه تیم)، دانمارک، ایتالیا، لتونی، تایلند و ترکیه (دو تیم)، بلاروس، بلژیک، کانادا، انگلیس، فرانسه، هنگ گنگ، قطر، اسلوونی و اوکراین (یک تیم)، برای حضور در تور جهانی سه ستاره بندرعباس ثبت نام اولیه خود را انجام دادند.

۲۱ روز قبل از شروع مسابقات تور جهانی سه ستاره بندرعباس، فدراسیون جهانی والیبال فهرست تیم‌های جدول اصلی و مقدماتی این رقابت‌ها را بر اساس رده‌بندی جهانی تیم‌ها، اعلام می‌کند.

جمهوری اسلامی ایران در سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ میزبان سه دوره تورجهانی سه ستاره در جزیره کیش بود و کیفیت، اجرا و برگزاری آن مورد تایید فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)، بازیکنان، داوران و تیم‌های شرکت کننده قرار گرفت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست