• تاریخ: 2018-07-12
  • شناسه خبر: 26649
  • 196 بازدید

تلف شدن ده هزار مرغ در آق قلا

ارکین نیوز-ده ها هزار مرغ در مرغداری در آق قلا تلف شدند. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان؛در پی گرمای شدید در چند روز اخیر و افزایش مصرف برق در گلستان قطعی برق در مناطق مختلف استان به صورت س ...

ارکین نیوز-ده ها هزار مرغ در مرغداری در آق قلا تلف شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان؛در پی گرمای شدید در چند روز اخیر و افزایش مصرف برق در گلستان قطعی برق در مناطق مختلف استان به صورت سهمیه بندی انجام می شود.

در یکی از مرغداری ها در منطقه آق قلا نیز امروز برق قطع شد و موتور برق مرغداری نیز خراب شده بود همین امر سبب شد تا ده ها هزار مرغ در اثر گرمای شدید از بین بروند.

نصیری مدیر عامل توزیع برق گلستان در این باره گفت: به تمامی بخش های مدیریتی ابلاغ شده است که اگر با چنین مشکلاتی مواجه شدند با تماس مستقیم با من جابه جایی بار را انجام خواهیم داد.

وی افزود: جلسه ای با رییس شهرک های صنعتی استان نیز برگزار شد تا مشکلات تامین برق در شهرک های صنعتی با رعایت پیک ساعت مصرف بسیار کمتر خواهد شد.

نصیری ادامه داد: اماکنی مانند مرغداری ها باید مجهز به دیزل ژنراتور ها باشند تا در شرایط اضطراری با چنین مشکلاتی مواجه نشوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست