• تاریخ: 2019-05-14
  • شناسه خبر: 28545
  • 311 بازدید

تقدیر امام‌ جمعه آق‌قلا از خدمات دولت در سیل گلستان

ارکین نیوز-امام‌ جمعه اهل سنت آق‌قلا از دولت به دلیل خدمات و زحمات فراوان برای کاستن آلام سیل‌زدگان استان گلستان تقدیر کرد. آخوند عبدالحی میرزاعلی در دیدار شب گذشته رییس جمهوری با علما و فرهیختگان اهل سنت کشور اظهار داشت ...

ارکین نیوز-امام‌ جمعه اهل سنت آق‌قلا از دولت به دلیل خدمات و زحمات فراوان برای کاستن آلام سیل‌زدگان استان گلستان تقدیر کرد.

آخوند عبدالحی میرزاعلی در دیدار شب گذشته رییس جمهوری با علما و فرهیختگان اهل سنت کشور اظهار داشت: در حادثه سیل همه دستگاه‌های دولتی و امدادی و نیروهای مسلح حضور گسترده و فعالی داشته و تلاش کردند از آسیب‌ها و آلام ناشی از سیل بکاهند.

وی با بیان اینکه اهل سنت ایران اسلامی فرصتی برای نظام جمهوری اسلامی ایران است گفت: اهل سنت تابع، دوستدار و وفادار نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و عزت اسلام و انقلاب اسلامی را دوست دارند و این را در طول ۸ سال دفاع مقدس با تقدیم هزاران شهید، جانباز و بسیجی ثابت کردند.

امام‌ جمعه اهل سنت آق‌قلا با تاکید بر اینکه اهل سنت مدافع انقلاب اسلامی بوده، هستند و خواهند بود، اظهار داشت: اهل سنت افرادی قانع، نجیب و صبور هستند و در ۵ سال گذشته مورد توجه رییس جمهوری قرار گرفتند و زحماتی که در این دوره برای اهل سنت کشیده شده قابل ستایش است.

حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری شامگاه دوشنبه با علما و فرهیختگان اهل سنت کشور دیدار کرد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست