• تاریخ: 2016-02-28
  • شناسه خبر: 15327
  • 366 بازدید

تقدیر آیت‌الله نورمفیدی از حضور حماسی مردم در انتخابات

ارکین نیوز-نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از حضور حماسی مردم بزرگوار استان گلستان درانتخابات ۷ اسفند قدردانی کرد.به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ، در پیام آیت‌الله نورم ...

ارکین نیوز-نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از حضور حماسی مردم بزرگوار استان گلستان درانتخابات ۷ اسفند قدردانی کرد.به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ، در پیام آیت‌الله نورمفیدی آمده است:
بسمه تعالی
ملت شریف ایران و مردم عزیز استان گلستان بار دیگر حماسه ای به یادماندنی آفریدند که در پرتوی آن عزت ، اقتدار و آبروی ایران و انقلاب اسلامی تضمین گردید . جمعه ای که گذشت یکی از صفحات افتخار آمیز ایران عزیز را رقم زد ، صفحه ای که تنها و تنها نام بلند مردم در آن حک شده و به واسطه آن جمهوریت در نظام اسلامی بیش از پیش تثبیت گشت . مردم سالاری دینی که به دست حضرت امام خمینی (ره) بنیان نهاده شده و با درایت رهبر معظم انقلاب حفظ گشته بود ، با همت و عزم راسخ آحاد جامعه و جریانات مختلف سیاسی به ثمر نشسته است .
خروش شور و شعور آمیخته با نگاه امیدوارانه به آینده ای روشن و اعتماد و وفاداری به انقلاب و آرمان های والایش در موج خروشان هفتم اسفند به وضوح قابل درک بود . اینجانب این حماسه بزرگ را به مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران تبریک عرض نموده و ضمن تشکر از همه نامزد هایی که در تحقق این مشارکت نقش آفرینی کرده اند از همه نمایندگان منتخب می خواهم رقابت های انتخاباتی را به رفاقت تبدیل نموده و در کنار هم حرکتی عاقلانه و جهادگونه در جهت پیشبرد اهداف انقلاب ، پیشرفت و توسعه کشور و حل مشکلات مردم را آغاز کنند و به عهد خود با مردم وفادار باشند.
در پایان از لطف و حسن اعتماد مجدد مردم بزرگوار استان گلستان به حقیر سپاسگذاری می کنم و برای همه آنان آرزوی توفیق و سربلندی دارم.
سید کاظم نورمفیدی
۱۳۹۴/۱۲/۹

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست