• تاریخ: 2020-07-10
  • شناسه خبر: 29900
  • 72 بازدید

تفاهم‌نامه ۱۲ هزار میلیاردتومانی بین قرارگاه خاتم‌الانبیا و استانداری گلستان امضا شد

ارکین نیوز-تفاهم‌نامه همکاری به ارزش ۱۲ هزار میلیارد تومان بین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) و استانداری گلستان امضا شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، پیش از ظهر امروز با حضور سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم ...

ارکین نیوز-تفاهم‌نامه همکاری به ارزش ۱۲ هزار میلیارد تومان بین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) و استانداری گلستان امضا شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، پیش از ظهر امروز با حضور سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا تفاهم‌نامه همکاری بین قرارگاه و استانداری گلستان به امضا رسید.

این قرارداد و تفاهم‌نامه‌ها در جهت تسریع در توسعه زیرساخت‌های استان منعقد شده است. شهربازی گرگان، زهکشی اراضی استان، کریدور شمال – جنوب، احیای خلیج گرگان، تکمیل سد نرماب، ساخت سد شصت کلا و ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی گنبدکاووس از جمله پروژه‌هایی هستند که قرار است با مشارکت قرارگاه خاتم‌الانبیا ساخته شود.

ارزش ریالی این تفاهم‌نامه حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان اعلام شده است و بخشی از آن از سوی دولت و بخشی هم از سوی قرارگاه تأمین خواهد شد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) تأکید کرده در صورتی که منابع مالی از سوی دولت تأمین شود، این قرارگاه مشکلی در پذیرش و اجرای پروژه‌ها ندارد/تسنیم