• تاریخ: 2020-07-21
  • شناسه خبر: 29928
  • 144 بازدید

تغییر ۳ فرماندار و ۲ مدیرکل ستادی استانداری گلستان

ارکین نیوز-با احکام جداگانه صادره توسط هادی حق‌شناس استاندار گلستان سه فرماندار و چند مدیر در استانداری گلستان و فرمانداری‌های استان تغییر کردند. استاندار گلستان طی احکام جداگانه‌ای «محمد ابراهیمی‌تودرواری» را به عنوان س ...

ارکین نیوز-با احکام جداگانه صادره توسط هادی حق‌شناس استاندار گلستان سه فرماندار و چند مدیر در استانداری گلستان و فرمانداری‌های استان تغییر کردند.

استاندار گلستان طی احکام جداگانه‌ای «محمد ابراهیمی‌تودرواری» را به عنوان سرپرست فرمانداری کلاله منصوب و از تلاش‌های«علی‌اصغر بیانی» تقدیر کرد.

ابراهیمی پیش از این معاون فرماندار آزادشهر بود.

بر این اساس همچنین «حسین هدایتی‌کتولی» از فرمانداری علی‌آبادکتول برکنار و «محسن سوخته‌سرایی» به عنوان سرپرست این فرمانداری منصوب شد.

در سومین حکم تغییر در فرمانداری‌های استان گلستان، استاندار گلستان «الیاس هیوه‌چی» را از فرمانداری بندرترکمن بر کنار و از «سیدصادق شیرنگی» را به عنوان سرپرست این فرمانداری منصوب کرد.

گفتنی است، «عبدالحمید دین» به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی شهرستان بندرترکمن منصوب شد و «ام‌کلثوم کریم‌آبادی» نیز به عنوان سرپرست دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری گلستان منصوب شد که پیش از این، کریم‌آبادی معاون فرماندار گرگان بود.

لازم به ذکر است، «علی نذیری» نیز به عنوان مدیرکل امور اداری و مالی استانداری منصوب شد.
فارس