• تاریخ: 2020-02-12
  • شناسه خبر: 29525
  • 132 بازدید

توماج:تعریض محور آق قلا به بندر ترکمن،نیازمند تامین اعتبارات ملی است

ارکین نیوز-امیر شیر توماج”از معاون رئیس جمهور درخواست مساعدت تامین اعتبارات ملی جهت تعریض محور آق قلا به بندرترکمن کرد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت دهه فجر و روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،̶ ...

ارکین نیوز-امیر شیر توماج”از معاون رئیس جمهور درخواست مساعدت تامین اعتبارات ملی جهت تعریض محور آق قلا به بندرترکمن کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت دهه فجر و روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در آئین افتتاح پروژه های جهاد کشاورزی که عصر امروز دوشنبه ۲۱ ام بهمن ماه،همزمان با دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با حضور”دکتر محمد باقر نوبخت”معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در مسجد روستای سیل زده سقر یلقی برگزار شد،ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین بهار انقلاب،مردم شهرستان مرزی و وحدت بخش آق قلا را مردمانی خونگرم خطاب کرد که در کمال اخوت و برادری،اعم از تشیع و تسنن در کنار همدیگر زندگی میکنند و همواره یار و یاور نظام و پشتیبان دولتمردان بوده اند.
فرماندار شهرستان آق قلا ضمن تشریح اقدامات دولت در حوزه پساسیل از افتتاح ۴۵۰ واحد احداثی مسکونی در مناطق سیل زده شهرستان آق قلا خبر داد و افزود:در حال حاضر یکهزار و ۹۵۴ واحد مسکونی در نقاط سیل زده شهری و روستائی شهرستان در حال احداث می باشد و براساس تاکیدات ریاست محترم جمهور و استاندار گلستان،با تلاش و همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دستگاههای اجرایی تا پایان سال،تحویل مالکین خواهد شد.
“توماج”ضمن اشاره به موقعیت استراتژیک شهرستان آق قلا،به شاهراه آق قلا به بندرترکمن که یکی از محورهای مواصلاتی پرترد شهرستان است،اشاره کرد و از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواست مساعدت لازم در خصوص تامین اعتبارات این پروژه را از محل اعتبارات ملی بنماید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست