• تاریخ: 2021-04-15
  • شناسه خبر: 31119
  • 114 بازدید

تعدادی کومه‌ صیادی در میانکاله در آتش سوخت/ انفجار تانکرهای نفت و بنزین

ارکین نیوز-ساعات پایانی شب گذشته یکی از شرکت‌های تعاونی صید پره استان در منطقه میانکاله دچار آتش سوزی شد که حریق به انبار سوخت این شرکت سرایت کرد و سبب انفجار مخازن نفت و بنزین شد. حوالی ساعت ۲۳ شب گذشته یکی از شرکت‌های ...

ارکین نیوز-ساعات پایانی شب گذشته یکی از شرکت‌های تعاونی صید پره استان در منطقه میانکاله دچار آتش سوزی شد که حریق به انبار سوخت این شرکت سرایت کرد و سبب انفجار مخازن نفت و بنزین شد.

حوالی ساعت ۲۳ شب گذشته یکی از شرکت‌های تعاونی صید پره مستقر در میانکاله دچار حادثه شد که در اثر حریق ایجاد شده تعدادی از کومه‌های صیادی دچار خسارت شد.

علت این حادثه اتصال سیم‌برق در موتورخانه شرکت تعاونی اعلام شده است که آتش به مرور به انبار ملزومات سرایت کرد و تانکرهای سوخت حاوی نفت و بنزین نیز منفجر شده است.

نیروهای شیلات، دریابانی، محیط زیست و آتش نشانی از همان لحظات اولیه حریق اقدام به مهار آن کردند که ساعتی پس از حادثه این آتش سوزی مهار و اطفا شد.

آنطور که تا کنون مسئولان از جمله مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اعلام کرده در این حادثه به علت انفجار تانکرهای نفت و بنزین ۴ کومه صیادی و یک انبار تجهیزات و ملزومات صیادی در این منطقه دچار حریق و خسارت شده است.

هنوز اطلاعات تکمیلی از میزان خسارت‌های این آتش سوزی اعلام نشده است/تسنیم