• تاریخ: 2018-08-20
  • شناسه خبر: 26892
  • 196 بازدید

تصویربرداری سریال «بازی نقاب‌ها» در استان گلستان به اتمام رسید

ارکین نیوز-علی مهام تهیه کننده«بازی نقاب‌ها» گفت:اوایل مرداد ماه تصویربرداری به اتمام رسید و در حال حاضر تدوین آن انجام می‌شود. علی مهام تهیه کننده سریال «بازی نقاب‌ها» درباره آخرین روند ساخت این سریال گفت: کار تصویربردا ...

ارکین نیوز-علی مهام تهیه کننده«بازی نقاب‌ها» گفت:اوایل مرداد ماه تصویربرداری به اتمام رسید و در حال حاضر تدوین آن انجام می‌شود.

علی مهام تهیه کننده سریال «بازی نقاب‌ها» درباره آخرین روند ساخت این سریال گفت: کار تصویربرداری مجموعه،پنج مرداد به پایان رسید و در حال حاضر مشغول تدوین و صداگذاری کار هستیم.

وی افزود: تدوین کار توسط امین عابدی ، موسیقی و صداگذاری توسط سید محمود موسوی نژاد و تیتراژ هم توسط کیوان کشور‌ دوست در حال انجام است.

وی اظهار کرد: در صورتی که کارهای فنی سریال به اتمام برسد، به زودی آن را به آنتن شبکه دو خواهیم رساند اما همه این ها منوط به اتمام مراحل فنی پروژه است.

گفتنی است؛ «بازی نقاب ها» یک ملودرام عاشقانه است و از آنجا که ترکمن ها را با عناصر اسب و گندم می شناسند، این چند عنصر در این سریال نمود پیدا کرده است. داستان سریال در خصوص دو طایفه ترکمن است که سال ها با هم کدورت دارند/”باشگاه”

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست