• تاریخ: 2019-06-17
  • شناسه خبر: 28614
  • 87 بازدید

تصادف دو موتورسیکلت در مراوه تپه سه کشته برجای گذاشت

ارکین نیوز-رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان‌های کلاله و مراوه تپه اعلام کرد: در سانحه تصادف دو دستگاه موتورسیکلت در روستای یان بولاغ ازتوابع بخش گلیداغ شهرستان مراوه تپه در منتهی الیه شمال شرقی استان گلستان، دو نوجوان راکب م ...

ارکین نیوز-رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان‌های کلاله و مراوه تپه اعلام کرد: در سانحه تصادف دو دستگاه موتورسیکلت در روستای یان بولاغ ازتوابع بخش گلیداغ شهرستان مراوه تپه در منتهی الیه شمال شرقی استان گلستان، دو نوجوان راکب موتورسیکلت ها و نیز یک مرد میان سال شاهد حادثه جان باختند.

عبدالحمید قلی دهنه روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، افزود: دو دستگاه موتورسیکلت که راکبان آنها دو نوجوان ۱۷ و ۱۴ ساله بودند، روز یکشنبه شدیداً با هم برخورد کردند که بر اثر آن نوجوان ۱۷ ساله براثر شدت جراحات وارده در محل حادثه فوت شده و نوجوان دیگر که در حادثه مذکور شدیداً دچار سوختگی شده بود درحین انتقال به بیمارستان جان باخت.

وی افزود: یک مرد میانسال ۵۴ ساله نیز که شاهد حادثه بود، به علت تالمات روحی ایست قلبی می‌کند که با وجود تلاش تیم امداد و نجات هلال احمر و انتقال به مرکز بهداشتی درمانی مرکز بخش گلیداغ، جان باخته است.

روستای یان بولاغ از توابع بخش گلیداغ شهرستان مراوه تپه است و در حدود ۸۰ کیلومتری شرق مرکز شهرستان کلاله قرار دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست