• تاریخ: 2018-09-14
  • شناسه خبر: 27043
  • 198 بازدید

تصادف در محور کلاله ـ گلیداغ ۹ مصدوم برجای گذاشت

ارکین نیوز-رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: بر اثر تصادف ۲ دستگاه خودرو پراید, در محور کلاله به گلیداغ, ۹ نفر مصدوم شدند. جواد بیاری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تصادف در شهرست ...

ارکین نیوز-رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: بر اثر تصادف ۲ دستگاه خودرو پراید, در محور کلاله به گلیداغ, ۹ نفر مصدوم شدند.

جواد بیاری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تصادف در شهرستان کلاله اظهار داشت: ساعت ۱۲٫۱۵ دقیقه ظهر امروز، اهالی روستا قزل‌اطاق تصادف ۲ دستگاه پراید و زخمی شدن تعدادی از سرنشینان را اطلاع دادند.

وی افزود: ۲ تیم از پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر چاتال و دوراهی شهرستان کلاله به محل تصادف اعزام شدند.

رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گلستان تصریح کرد: در این تصادف ۲ پراید در محور کلاله به گلیداغ, محدوده قزل‌اطاق تصادف کرده و ۹ نفر مصدوم شدند.

وی تاکید کرد: ۲ دستگاه آمبولانسو یک دستگاه خودرو نجات برای امداد رسانی در محل حادثه حضور یافته و ۳ مصدوم توسط جمعیت هلال احمر و ۴ مصدوم دیگر توسط اورژانس به بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله منتقل شدند.

رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: عملیات امدادرسانی به مصدومین این حادثه در ساعت ۱۵٫۰۴ به پایان رسید و مصدومان به بیمارستان منتقل شدند/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست