• تاریخ: 2016-03-24
  • شناسه خبر: 16110
  • 1,196 بازدید

تصادف در محور آق‌قلا به گنبد کاووس جان ۲ جوان را گرفت

ارکین نیوز-رئیس پلیس‎راه گلستان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با یک دستگاه کامیون کشنده در محور آق‎قلا به گنبدکاووس دو جوان ۳۰ ساله جان خود را از دست دادند. علی عبدی در خصوص این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۴ روز گذشته در ...

ارکین نیوز-رئیس پلیس‎راه گلستان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با یک دستگاه کامیون کشنده در محور آق‎قلا به گنبدکاووس دو جوان ۳۰ ساله جان خود را از دست دادند.

علی عبدی در خصوص این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۴ روز گذشته در محور آق‎قلا به گنبدکاووس بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با یک دستگاه کامیون کشنده دو جوان حدود ۳۰ ساله در صحنه حادثه جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس‎راه گلستان بیان کرد: سرعت غیرمجاز، حرکت مارپیچ، تغییر ناگهانی مسیر، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب‎آلودگی بیشترین عوامل وقوع سوانح رانندگی در جاده‎های استان است.

وی افزود: تقاضای پلیس از رانندگان این است که به قوانین راهنمایی و رانندگی دقت کنند و بهترین راهنمای رانندگان برای طی مسیرهای مورد نظر، تابلوهای نصب شده در کنار جاده‎ها است و اگر رانندگان قوانین اعلام شده را مورد توجه قرار دهند تاثیر بالایی در پیشگیری از چنین حوادث ناگواری خواهد داشت.

عبدی تصریح کرد: شتاب و عجله در رانندگی به معنی زودتر به مقصد رسیدن نیست بلکه حرکت به سوی حادثه است و رانندگان باید این نکته را مدنظر داشته باشند که در هنگام رانندگی علاوه بر اینکه مسئولیت جان خود را بر عهده دارند، مسئول حفظ جان مسافران خود و دیگر خودروهای عبوری نیز هستند.

رئیس پلیس‎راه گلستان گفت: یک بی‎احتیاطی باعث به خطر افتادن جان و سلامتی خود و دیگران خواهد شد و یک راننده خوب راننده‎ای است که با سرعت مطمئنه و رعایت قوانین و مقررات، سفر ایمنی را برای خود و همسفرانش رقم بزند.

وی تاکید کرد: پلیس به شدت با تخلفات حادثه‎ساز برابر قانون برخورد خواهد کرد و گشت‎های محسوس و نامحسوس در سطح جاده‎های استان به صورت فعال حضور دارند و در صورت مشاهده تخلف، اقدامات قانونی را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

  • نعمان - 2016-03-25 در 9:05 ق.ظ

    بنده پلیس نیستم ولی فکر کنم علت تصادف را کمی عمیق تر بنگریم . به عدم وجود جاده مناسب آق قلا به گنبد بر میگردد. در نتیجه این امر چندین خانواده بی سرپرست می شود . ناهنجاریهای اجتماعی از این طریق دامن گیر می شود. چندین ارگان و نهاد از طریق این قضیه خودشان را در گیر میکنند. نیروی انتظامی- دادگستری- خانواده و فرزندان – بهزیستی و … و….و……پس مسولین ما کجایند چرا نمی خواهند از خواب بیدار بشوند ؟ چند نفر باید جان خود را از دست بدهند تا این مسولین بیدار شوند !!!! اگه این جاده دو بانده بود اصلا هر چقدر مارپیچ میدادند و تغییر ناگهانی …احتمال تصادف و فوت خیلی کمتر بود …پس کجایند بخشدار – ریس اداره راه و شهرسازی شهرستان و استان – فرماندار – استاندار و ……واقعا متاسفیم .. این جاده تبدیل به قتلگاه شده…

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست