• تاریخ: 2015-10-04
  • شناسه خبر: 8994
  • 1,029 بازدید

تشییع پیکرهای جان باخته بندرترکمن فردا با حضوراستاندار گلستان برگزار می شود

ارکین نیوز-مراسم تشییع پیکرهای جان باختگان فاجعه منا صبح دوشنبه با حضور استاندار صادقلو و جمعی از مقامات و شخصیتهای استانی در بندرترکمن برگزار می شود. به گزارش آوای ترکمن ، معاون فرماندار بندرترکمن با اعلام این خبر افزود ...

ارکین نیوز-مراسم تشییع پیکرهای جان باختگان فاجعه منا صبح دوشنبه با حضور استاندار صادقلو و جمعی از مقامات و شخصیتهای استانی در بندرترکمن برگزار می شود.

به گزارش آوای ترکمن ، معاون فرماندار بندرترکمن با اعلام این خبر افزود: این مراسم ساعت ۱۰ صبح در میدان مختوم قلی بندرترکمن با حضور استاندار صادقلو و جمعی از مقامات و شخصیتهای استانی برگزار می شود.

معاون فرماندار بندرترکمن با اشاره به مظلومیت حجاج ایرانی در فاجعه منا تصریح کرد:عاملان این فاجعه بزرگ باید مجارزات شوند تا رژیم آل سعود به داستانهای دنباله دار خود در قربانی کردن حجاج کشورهای مسلمان پایان دهد.

وی یادآورشد:رسم میزبانی رژیم آل سعود در مهمان از زائران خانه خدا به نحوی تلخ و اسفناک بود که این خاطره تا مدتها از ذهن شاهدان عینی این فاجعه پاک نخواهد شد حال که ما فقط از گفته های این شاهدان عینی به عمق ماجرا پی بردیم و از نزدیک با این حادثه اسفناک روبرو نشدیم.

سید صادق شیرنگی تاکید کرد:بی شک بازتاب این رفتار غیر انسانی رژیم آل سعود در آینده مشخص خواهد شد و عربستان باید پاسخگوی رفتار ناشایست و غیر انسانی خود در قبال کشتار زائران خانه خدا باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست