• تاریخ: 2018-03-11
  • شناسه خبر: 25624
  • 192 بازدید

بیمارستان ۹۶ تختخوابی در گمیشان احداث می‌شود

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان گفت: این شهرستان فاقد بیمارستان بوده و قرار است به زودی عملیات احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی آغاز شود. امیرشیر توماج ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرستان گمی ...

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان گفت: این شهرستان فاقد بیمارستان بوده و قرار است به زودی عملیات احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی آغاز شود.

امیرشیر توماج ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرستان گمیشان در دستور کار قرار دارد و زمین آن نیز از سوی خیرین واگذار شده است.

وی افزود: در حال حاضر هم مبلغ ۲ میلیارد تومان اعتبار برای آغاز عملیات اجرایی این بیمارستان در نظر گرفته شده که امیدواریم به زودی کارهای مربوط به آن شروع شود.

فرماندار گمیشان یکی از نیازهای ضروری این شهرستان را ۴ بانده‌کردن محور گمیشان- بندرترکمن برشمرد و گفت: چهاربانده کردن مسیر کردکوی- بندرترکمن انجام شده و قرار است محور بندرترکمن به آق قلا نیز چهاربانده شود. در کنار این اقدامات چهاربانده کردن محور گمیشان به بندرترکمن نیز یکی از الزامات اساسی است که در سال‌های گذشته مغفول ماند.

وی اظهار داشت: گمیشان ظرفیت‌های کم‌نظیری برای جذب گردشگر و سرمایه‌گذار در بخش‌های مختلف دارد که باید ابتدا زیرساخت‌های مربوط به حضور آنان را فراهم کرد.

توماج با بیان اینکه بخش گردشگری می‌تواند زمینه اشتغال جوانان را در شهرستان مرزی گمیشان فراهم کند، گفت: جاذبه های خوبی در سطح این شهرستان وجود دارد که می‌توان از گلفشان‌های قارنیارق و نفتلیجه، سواحل بکر و زیبای چارقلی، خانه های تاریخی و غیره نام برد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست