• تاریخ: 2018-07-14
  • شناسه خبر: 26665
  • 161 بازدید

توافق با اسپانسر برای تیمداری گلستان در لیگ دسته دوم فوتبال

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: با دو حامی مالی برای تشکیل تیم فوتبال لیگ دسته دوم گلستان وارد مذاکره شدیم که تفاهمنامه با یک حامی مالی نهایی شده اما هنوز به مرحله امضا نرسیده و تا چند هفته آینده تکلیف تیم لیگ دسته دومی ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: با دو حامی مالی برای تشکیل تیم فوتبال لیگ دسته دوم گلستان وارد مذاکره شدیم که تفاهمنامه با یک حامی مالی نهایی شده اما هنوز به مرحله امضا نرسیده و تا چند هفته آینده تکلیف تیم لیگ دسته دومی برای گلستان نهایی می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی شامگاه جمعه ۲۲ تیر در حاشیه اکران خصوصی فیلم «فرشاد آقای گل» که به عنوان میهمان ویژه از ابتدا تا انتهای پخش فیلم در سالن سینما حضور داشت، در گفت‌وگو با خبرنگاران استان ضمن تقدیر از تهیه‌کنندگان این فیلم مستند، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که توفیق داشتم این فیلم را ببینم و خیلی خوشحالم که یک گلستانی این فیلم را ساخته است.
وی ادامه داد: امیدوارم این توفیق را داشته باشم علاوه بر اینکه تلاش می‌کنیم وضعیت تمام رشته‌های ورزشی در استان بهتر شود، در دوران کاری خودمان بتوانیم تیم فوتبال استان گلستان را هم فعال کنیم.
وی تاکید کرد: ما باید استعدادهای خودمان را در استان شناسایی کنیم چون ما می‌توانیم جوانانی را داشته باشیم که امثال فرشاد پیوس بتوانند در فوتبال بدرخشند.
استاندار گلستان در پاسخ به خبرنگاری مبنی بر اینکه این خرید تیم لیگ دسته دومی در چه مرحله‌ای است، تصریح کرد: ما تفاهمنامه‌ای را با یک حامی مالی داخل استان نهایی کردیم اما این تفاهمنامه هنوز امضا نشده است.
هاشمی گفت: با حامی مالی شماره دومی هم وارد مذاکره شده‌ایم و امیدوارم ظرف چند هفته آینده یکی از این دو حامی مالی را درگیر تیم دسته دومی بکنیم.
وی در پاسخ به این سوال که تا پایان تابستان این اتفاق رقم خواهد خورد یا خیر، گفت: امیدوارم این اتفاق بیافتد که اگر اینطور نشود مجبور هستیم خودمان از جیب ورزش استان این اتفاق را رقم بزنیم.
پیش از این استاندار گلستان در حاشیه مراسم افتتاح سومین المپیاد ورزشی گلستان که اردیبهشت ماه سال جاری در گرگان برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگاران قول خرید امتیاز یک تیم لیگ دسته دومی فوتبال را داده بود.
لازم به ذکر است، فیلم مستند «فرشاد آقای گل»، داستان زندگی فرشاد پیوس پیشکسوت فوتبال پرسپولیس و فوتبال کشورمان شامگاه جمعه در سینما کاپری گرگان با حضور فرشاد پیوس و جمعی از پیشکسوتان فوتبال استان گلستان، مسوولان بلندپایه استان همانند استاندار گلستان و مدیرکل ورزش و جوانان گلستان و اهالی ورزش و فرهنگ و سینما به صورت خصوصی اکران شد.
نویسندگی و کارگردانی این فیلم مستند را «جعفر صادقی» هنرمند گرگانی بر عهده داشت که به گفته خودش در یک فرآیند سه ساله تهیه شد و سال گذشته در جشنواره بین المللی تهران از میان ۶۳۲ اثر به عنوان جذاب‌ترین فیلم انتخاب شد.
در این فیلم مستند، حمیدرضا کیوانفر به عنوان مدیر تصویربرداری، مسعود طهماسبی به عنوان تصویربردار، امیر شمس به عنوان آهنگساز، بهرام عظیمی مسوول اصلاح رنگ و نور و جعفر صادقی به عنوان تدوینگر فعالیت داشتند که تمامی عوامل تهیه این فیلم مستند از هنرمندان شهرستان گرگان هستند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست