• تاریخ: 2019-11-26
  • شناسه خبر: 29266
  • 214 بازدید

بهره مندی ۷ هزار و ۷۴ پرونده متقاضیان از تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت در مناطق سیل زده

ارکین نیوز-“امیر شیر توماج”از بهره مندی ۷ هزار و ۷۴ پرونده متقاضیان شهرستان آق قلا از تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت در مناطق سیل زده خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر ش ...

ارکین نیوز-“امیر شیر توماج”از بهره مندی ۷ هزار و ۷۴ پرونده متقاضیان شهرستان آق قلا از تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت در مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در بیست و ششمین جلسه ستاد بازسازی و نوسازی که عصر امروز دوشنبه چهارم آذر ماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، از ارزیابی ۷ هزار و ۸۹۳ واحد مسکونی سیل زده تاکنون خبر داد و افزود:۴ هزار و ۱۹۱ واحد مسکونی شهری و ۳ هزار و ۷۰۲ واحد در مناطق سیل زده روستائی مورد ارزیابی کارشناسان بنیاد مسکن قرار گرفته اند که دو هزار و ۸۹۱ واحد احداثی و چهار هزار و ۴۶۵ واحد تعمیری،تائید نهایی شده اند.

فرماندار شهرستان آق قلا از معرفی ۷ هزار و ۱۰۵ پرونده شهروندان مناطق سیل زده جهت برخورداری از تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت به بانک های عامل خبر داد و افزود:تاکنون یکهزار و ۸۱۶ پرونده احداثی٬سه هزار و ۱۴۹ واحد مسکونی تعمیری و دو هزار و ۱۴۰ پرونده متقاضیان معیشتی به بانک های عامل جهت بهره مندی از تسهیلات و کم های بلاعوض دولت در مناطق سیل زده معرفی شده اند.

رئیس ستاد بازسازی و نوسازی شهرستان آق قلا از انعقاد قرار داد پنج هزار و ۹۷۳ پرونده تا کنون خبر داد و گفت:یکهزار و ۶۲۷ پرونده احداثی،دو هزار و ۵۸۵ پرونده تعمیری و یکهزار و ۷۶۱ پرونده معیشتی متقاضیان مناطق سیل زده شهرستان آق قلا موفق به انعقاد قرار داد در بانک های عامل شده و از تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت استفاده نموده اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست