• تاریخ: 2020-08-12
  • شناسه خبر: 30036
  • 302 بازدید

برگزاری مراسم هفته شیر مادر در بیمارستان آل جلیل آق قلا

ارکین نیوز-به مناسبت هفته شیر مادر مراسمی با همکاری واحد بهداشت خانواده مرکز بهداشت آق قلا ،تیم مدیریت بیمارستان آل جلیل، کارشناس مسئول شیرمادر بیمارستان و مسئولین بخشهای مربوطه برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی بیمارست ...

ارکین نیوز-به مناسبت هفته شیر مادر مراسمی با همکاری واحد بهداشت خانواده مرکز بهداشت آق قلا ،تیم مدیریت بیمارستان آل جلیل، کارشناس مسئول شیرمادر بیمارستان و مسئولین بخشهای مربوطه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آق قلا،در این مراسم ابتدا اهداف بیمارستان دوستدار کودک و چگونگی دستیابی به این اهداف مورد بررسی قرار گرفت.

سپس مصاحبه با پرسنل واحدهای ذیربط و مادران مراجعه کننده به بیمارستان انجام شد.

در ادامه به کلیه نوزادان متولد شده کلاه نوزادی با شعار هفته جهانی شیرمادر اهدا گردید.

همچنین در این مراسم مشکلات شیردهی مادران مورد بررسی قرار گرفته و در این زمینه آموزشات لازم انجام شده و در هر یک از بخشهای مربوطه به دو نفر از پرسنل حامی و مروج تغذیه با شیرمادر لوح تقدیر اهدا شد.

نصب پوستر شعار هفته جهانی شیر مادر با موضوع “سیاره ای سالم با حمایت از تغذیه با شیرمادر” و نصب بنرهایی جهت ترغیب و تشویق مادران به شیردهی نوزاد از دیگر برنامه های این مراسم بود.

لازم به ذکر است که در پایان به نفرات برتر شرکت کننده در مصاحبه جوایزی به رسم یاد بود اهدا و اهداف و موانع موجود در بیمارستان با حضور دکتر زارع بررسی شد.