• تاریخ: 2018-06-18
  • شناسه خبر: 26455
  • 151 بازدید

برندگان والیبال ساحلی قهرمانی کشور در انتظار جوایز هستند

ارکین نیوز-رییس اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از پرداخت نشدن جوایز نقدی تیم های برتر رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور خبر داد و گفت: این مسابقات در شهرهای آق قلا و بندرترکمن برگزار شده است. به گزارش ایرنا ۴۰ روز از ر ...

ارکین نیوز-رییس اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از پرداخت نشدن جوایز نقدی تیم های برتر رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور خبر داد و گفت: این مسابقات در شهرهای آق قلا و بندرترکمن برگزار شده است.

به گزارش ایرنا ۴۰ روز از رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور در این دو شهرستان ازتوابع استان گلستان می گذرد.

عبدالقدیر اونق روز یکشنبه اظهار کرد: موضوع پرداخت جوایز این تیم ها باید از طریق فدراسیون والیبال به عنوان مجری رقابت ها پیگیری شود.

پرویز فرخی از اعضای هیات والیبال بندرترکمن نیز در همین پیوند به خبرنگار ایرنا گفت: برای اولین بار این مساله روی داده و این درحالی است که تیم های حاضر در مسابقات هزینه ورودی را به حساب فدراسیون والیبال پرداخت کرده اند، اما به دلیل برخی مشکلات هنوز این پول به حساب کمیته والیبال ساحلی واریز نشده است تا جوایز تیم ها پرداخت شود.

وی همچنین افزود که براساس آخرین پیگیری ها تا چند روز آینده این جوایز پرداخت خواهد شد.

تلاش خبرنگار ایرنا برای پیگیری موضوع از الهامی مسئول کمیته والیبال ساحلی فدراسیون بدون نتیجه ماند.

اوایل اردیبهشت ماه سال جاری مسابقات تور قهرمانی کشور در شهرهای بندرترکمن و آق قلا برگزار شد.

براساس اظهارات مدیران ورزش استان گلستان؛ بندرترکمن یکی از نامزدهای نهایی برگزاری مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی در شهریورماه امسال است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست